šok téma příspěvkuNázev: šok

- od: Andy     datum: 2005-02-03
Jak už jsem psala, máme tu jen jeden obchůdek se zdravou výživou, zboží jim chodí jen ve středu ve 12h. Před 14 dny jsem Niki koupila jiný druh jogurtu- Sojafit a chutnal jí. Prodavčka mi řekla, že jim ale chodí jen 1x za 14 dní. Tak jsem tam ve středu v poledne šla aptám se, jestli už dostali zboží- prý ano, že ho ale ještě nevyložili. Ptám se, jestli jim přišli tyhle jogurty, prý ne, tak jsem chtěla ty tříbarevné, dole s carobovou čokoládu, také ne. Tak se ptám, co jim vůbec přišlo? Prý jen Áli a to jen jedno plato!!! Jenže Niki se těhle jogurtů přejedla a nechce je. Carobellu Natural mám už přes měsíc objednanou a taky nepřišla. Prý ale nějaký pan doktor byl ve firmě Countrylife a dovezl asi 10 nových jogurtů. Když jsem ale koukla na cenu, šla jsem do kolen! 21kč za 125g kelímek! Nabídla mi i hotový pudink (vanilka nebo karamel) v krabičce za 58kč!!! Možná bych ho koupila, ale kde je jistota, že ho malá bude jíst? Zkusila jsem jí udělat z obyč pudinku a sojového mléka pudink, ale nechutnal jí, tak brát něco na zkoušku skoro za 60kč, obsah asi 400ml (???) se mi zdá šílený! Je to děs! Kradu?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: šok

- od: Mirka     datum: 2005-02-03
Pudink vařím ze sojového mléka a doma všem chutná, dříve jsem ho vařila ze sušeného kozího mléka, malý ho také jedl, ale starší syn ne - chuťově je to podobné, ale dětičky si vybírají(nepamatuji se ale jestli by Vaše holčička kozí mléko mohla).

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: šok

- od: Andy     datum: 2005-02-04
Bohužel, kozí mléko Niki nesmí. Nesmí žádné živočišné. Koupila jsem na zkoušku pohankové- je také značky Zajíc. Uvidíme.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: šok

- od: Iva Jaklová     datum: 2005-02-04
Ahoj Andy!! Nevím, jestli jsi nás tu také zaregistrovala - teď jsem dlouho nic nepsala - byli jsme dost nemocni tak ani nebyl čas - ale můj syn je na tom dost podobně jako Nikča! Náš synek taky nesmí nic ze živočisné složky a jí taky jogurty, které musíme kupovat ve zdravé výživě - s tím rozdílem, že Tomča jí jen ty od firmy Ali - jiné mi do pusy ani nevezme - je to děs viď? Stejně jako vy - jsme dělali pudinky z normalniho pudinku + sojového mlíčka - byla stejná reakce jako u Vás ani sousto nepozřel - taky jsem se pak všude ptala po něčem podobném - také mi nabídli ten pudink už hotový za 58kc - čekala jsem na výplatu a pak si řekla, že ho zkusím - Andy - koupila jsem ho, malý ho měl asi dvakrát - reakce byla všelijaká - nic moc - pak jsem do toho míchala cereální mušličky - nechala jsem je tam nabobtnat, ale taky nic moc - většinu jsme stejně museli vyhodit - což pro nás bylo taky dost finančně nepředstavitelné - ale - co Ti chci napsat - sehnala jsem tady ve zdravé výživě - pudink sojový v prášku ..... moment - donesu si ho z kuchyně a opíšu přesně název a cenu.... tak - je to výrobek firmy ASP - jmenuje se "puding" a je to s vanilkovou příchutí - je to na 8 porcí - přesně je tu napsáno 2x85g a stojí to 28kc - což už je o dost pozitivnější, ne?? Jinak k uvaření stačí jen voda - ja to pak dozahušťovala ještě trochu zajícem:-)tedy sojovým mlékem... Zkus se po tom poptat - tento puding malý jedl - nevím, jaký v tom je rozdíl, ale jedl ho - zkus to - kdyžtak napiš - nějak bych Ti to poslala - aspoň by jsi to zkusila - jinak se z toho zblázníš jako my... Pozdravuj Nikolku a zatím pá Iva Jaklová

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava