Atopický ekzém téma příspěvkuNázev: Atopický ekzém

- od: Zuzka     datum: 2007-03-27
Chtěla bych se zeptat, než opět navštívím lékaře, jestli je možno zjistit z krve či jinak u 8-mi měsíčního dítěte případnou potrav.alergii. Neustále se nám vrazí ekzém a opravdu asi nejsem dobrý "detektiv" z čeho to máme.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Atopický ekzém

- od: Lenka     datum: 2007-03-31
Jak již zde byloněkolikrát řečeno, běžte k odborníkovi (u pediatra si sežente doporučení a běžte někam na větší pracovistě (dětskou kliniku) - doporučuji spíše gastro, kožní, alergo - a nechtě udělat testy na základní potraviny. Pokud Vám na alego řeknou, že se do 3 let nedělají, běžte jinam. Tyto testy se opradvu dělají i u takhle malých dětí ale je pravdou, že výsledky mohou být více zkreslené. než u těch 3-letých dětí. Pediatři tyto potíže řeší většinou jem mastmi, ty sice pomůžou, ale neřeší příčinu problému, ale jeho následek. Pokud má dcera opravdu potravinouvou alergiee, nic jiného než dieta jí nepomůže, ale jen potíže zmírní nebo "schová"

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás