Osobní asistent v MŠ téma příspěvkuNázev: Osobní asistent v MŠ

- od: hana     datum: 2007-03-23
Mám čtyřletého synka s těžkou potravinou alergií(hrozba anafilaxe při nedodržení přísné diety)), kterého bych chtěla dát z důvodu jeho správného sociální vývoje do MŠ. Náš alergolog nám doporučil zajištění osobního asistenta. Nemáte někdo zkušenosti, jak postupovat, kde žádat...

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Osobní asistent v MŠ

- od: Lenka     datum: 2007-03-23
Z mých zkušeností: pokud jste z Prahy, tak existuje speciální dietní školka. Jinde je praxe taková, že rodiče dávají dětem sebou do školky vlastní svačinku, případně i oběd, ale většinou je berou před obědem domů.Pokud jsou synovi již 4 roky, tak už určitě ví, co jíst smí a co ne. Naše dítě si od nikoho nevezme nic k jídlu, na všechno se chodí ptát a jí jen,co mu dají ve školce (doetní stravu)- z mojí zkušenosti je dítě schopno tuto situaci ve 4 letech zvládnout. Asistent mi přijde zbytečný, když je dítě spopné všechny úkony zvládnout samo a asistent stejně přesně neví jak to s tím jídlem máte a musel by se všechno naučit, což není otázka několika hodin. Když to shrnu, přijde mi zbytečný.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Osobní asistent v MŠ

- od: Denisa     datum: 2007-03-24
Při takovémto velkém riziku se mi zdá nejbezpečnější ho dávat do školky bez oběda.Já to praktikuji tak(mám také těžkého potr.alergika na vše..),že po snídani ho odvedu do školky a před obědem ho vedu domů.Svačinu nejí,vydrží.Párkrát si vzal suché pečivo ve školce.Mám jistotu,že se mu nic nemůže stát..

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás