Alergie na BKM téma příspěvkuNázev: Alergie na BKM

- od: Eva     datum: 2007-02-18
Dobrý den, já mám sice jen 3 měsíčního chlapečka, a už od narození máme tuto alergii. Já jsem bohužel nekojila vůbec. Syn se narodil císařským řezem a v nemocnici byl krmen Sunarem Baby. Na doporučení dětské lékařky jsem ve třech týdnech začla malému dávat Nutrilon Premium. Po něm se začla objevovat krev ve stoličce. Všechna vyšetření krve i stoličky byla v pořádku. Při zmínění problému i Dr. v poradně pro rizikové novorozence v porodnici začlo kolečko vyšetření. Krev, moč, stolička. Vše bylo v pořádku, jen krev ukazovala na vyšší hladinu bílých krvinek. Kvůli podezření na alrgii na BKM mi bylo doporučeno dávat Nutrilon H.A. Po něm se ale přidal průjem a nakonec i zvracení. Nakonec jsme skončili v péči gastroenterologa a dáváme Neocate.Máme ho už 3týden a malý si pořád nezvyknul. Já se mu ani nedivím. Nerní ani pachově, ani chuťově lákavý.Tuto alergii máme už z krve potvrzenou. V půl roce začneme dávat příkrmy, ale s velkou opatrností, protože bude mít dietu pro předejití dalším alergiím. Má totiž velký předpoklad. Já sama mám potravinovou a pylovou alegrii a můj otec na léky, molitan a peří. Bude to piplání, ale dělám to přece pro svoje dítě. Všem s tímto problémem u dětí přeji pevné nervy a hodně trpělivosti.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Alergie na BKM

- od: Lenka     datum: 2007-09-19
Ahoj, zdravím tě, a přeju ti spoustu trpělivosti. Mám podobný problém. Také zřejmě od narození má Jakub (nyní 20 měsíců) alergii na BKM a vejce. Zjistila jsem to tak, že jsem mu zhruba v 8 měsících chtěla dát mléčnou kaši na noc, aby už konečně spal a nebudil se na kojení po 2 hodinách. Tak mi usnul, po ca hodině kňoural, tak jsem tam vlítla, posadila ho a už to z něj začalo lítat. Vzhledem k tomu, že mi nikdy ani neubliknul, tak jsem z toho byla hotová. Vzala sjem ho na světlo a zjistila, že je od hlavy až po třísla pokrytý takovou šílenou vyrážkou, vypadalo to jako krokodýlí kůže. No a pak přes různé přesvědčování dětských doktorů, že se skutečně nejedná o prošlé mléko a že se mi vždycky osype a že to dělá Sunar, Nutrilon a ostatní firmy (neskutečná pakárna)jsem konečně dostala doporučení do gastroporadny. Tam mu vzali krev a mazala jsem hned na alergii, kde mi to doktor celkem dobře vysvětlil. Já už to ovšem tušila, díky tomu, že existuje medium internet. Ovšem dostal mě tím, když mi řekl, že 2 dcl mléka ho mohou zabít. Okamžitě nastala panická hrůza v kruhu rodinném, no to si nikdo neumí představit. Abych to zkrátila, dodnes má Jakub takovou alergii, že si jenom lízne něčeho, kolem čeho proběhlo mléko, a už mu startuje vyrážka. Takže pokud si o tom budeš chtít popovídat, tady je moje adresa: lenka.greslova@seznam.cz

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, práce, brigáda


IT/telekomunikace
Práce, zaměstnání telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Nabídka zaměstnání personalistika a řízení lidských zdrojů

finance
Finanční, účetní a ekonomické pracovní pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí a zaměstnání

provoz/výroba
Práce výroba, kvalita, provoz

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Práce zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup