Neocate advance téma příspěvkuNázev: Neocate advance

- od: Klára     datum: 2007-02-08
Dnes nám lékař ředepsal místo Neocatu, neocate advance, že prý je kaloričtější. Dceři bude za pár dnů rok, není to předčasné, myslím, že se s ním počítá až od tří let. Jaké s ním máte zkušenosti, přecházejí na něj děti bez problémů...dcera velice špatně přijímá jakékoliv novinky, dodneška nejí masozeleninové, ani zeleninové příkrmy, všechno se jí musí zavářet do ovoce. Ještě jsem se chtěla zeptat, dcera má ABKM, plus zatím se jí projevila alergie na hrušky a meruňky /vařené/, všechno ovoce dostává pouze rozvařené a v podstatě jen to české...kdy jste poprvé zkoušely čerstvé ovoce jako třeba strouhaná jablka? Vůbec nevím, co mám do její stravy zařazovat, jí jenom to rozvařené ovoce např. s rýží či bezvaječnýma těstovinama nebo bramborem, nebo kukuřičné či rýžové křupky a k tomu neocate, popř.neocate s nemléčnou kaší. Ještě obvodní lékařka nás nyní chce odeslat na alergologii, jaké testy ělají takhle malým dětem...co nás tam vlastně čeká? Dcera má pravděpodobně jetě pylové lerie, potože celé minulé léto otékala v obličeji, hlavně oči, užívá Zyrtek, ale ten pomohl jn z části. A ještě jsem se chtěla zeptat na reflux....dcera vždy po ovoci začne chrčet, je jedno, jestli dostane banán nebo vařená jablka, je to po všem, lékař mi řekl, že to je také způsob alergie, ale nikdy se to dál neřešilo...a ona občas chrčí opravdu dost...dá se s tím něco dělat nebo to má samovolně vymizet. Po Neocatu to nemá, jen po ovoci.... |Díky, Klára

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Neocate advance

- od: dita     datum: 2007-02-12
Advance jsme zkoušely, moc nám nechutnal, vracela jsem se k prvnímu Neocatu, já bych se alergologii nevyhýbala, dceři je určitě více jak rok, tak přece jen nějaké výsledky již dostaneš, dělají se testy na kůži, kdy se kápne trocha látky na kůži a čeká se na výsledek - před návštěvou alergologie alespoň na 5 dní vynech Fenistil, Zyrtec a pod, aby výsledky byly pokud možno objektivní, asi budou testy dělat i z krve. Nic tragického to není. Jinak bych si myslela, jestli máte problém s ovocem, vyhnula bych se mu, jablka mají velké množství pektinu který může vadit, zkusila bych nejméně alergenní jsou borůvky, třešně, švestky, Čerstvé ovoce se dává někdy od 6 m. Já mám zkušenost negativní i s prachobyčejným cukrem, tak sladíme fruktozou. Medu se vyhýbáme, pro alergiky prý není vhodný. Já netuším jak je dcerka velká, ale v roce už můžeš začít přisolovat, pak by mohla přejít i na klasicky dušenou zeleninu, z masa pak nejméně alergenní bývá králičí maso, telecí. Čtu že dáváš meruňky, ale ty nejsou moc asi dobré možná že je to zrovna to co nedělá malé dobře. A banán obsahuje velké množství histaminu(stejně jako vepřové maso) a může taky vadit.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Neocate advance

- od: Petr     datum: 2010-09-22
Máme syna se stejnou alergií, nebo spíše měli dnes je naprosto fit a po alergii není vidu, slechu.Dnes baští naprosto co chce a bez jakýchkoliv potíží.Žádné léky nic prostě nádhera. Od narození jsme dávali kolostrum a naštěstí jsme věděli jaké. Jelikož trh je plný všech možných napodobenin. My nakupujeme přes server fytofarmaka.eu do infa stačí zadat z jakého města jste a dokonce Vám doporučí i specialistu pozor zadarmo.Nemusíte ho využít takže naprosto dokonalá pomoc a máme to vyzkoušeno i přes naše známí třeba s atop.ekzemem a teké jsou spokojený.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás