Nová článek - zákon o sociálních službách téma příspěvkuNázev: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: Webmaster     datum: 2007-01-08
Lenka napsala článek Nový zákon o sociálních službách, který vnáší nové skutečnosti do problamatiky sociálních dávek. Děkujeme a uvítáme všechny připomínky k problematice :-). P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: Markéta     datum: 2007-02-08
Ahoj jsem docela zmatená s článku co napsala paní Lenka.A to ohledně POB a rodičovského příspěvku.Sama s manželem máme dceru s postižením a vím že od 1.1.2007 mám nárok jak na POB tak na část rodičovského příspěvku.Na socialce mi to sami potvrdily a teď čekám jen na vyjádření.Má to dělat kolem 3700,- dohromady teda 12700,-.Známá už to má schválený.Tak teda nevím.Ahoj

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: Adéla     datum: 2007-02-23
Také jsem se radovala, když nám zvedli příspěvek na péči. Pečuji o osmiletého syna, diabetika. Bohužel má radost nebude trvat dlouho. Podle nového zákona nám nově zřejmě nebude přiznáno vůbec nic. Nebo počkáme, až přijdou diabetické komplikace, přijdeme o nohu nebo oslepneme? Potom nám možná něco přiznají: Naprosto souhlasím s paní Lenkou a věřím, že se poslanci probudí.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: Edita     datum: 2007-03-01
Já jsem se také radovala,ale když jsem si přečetla požadavky na poskytnutí příspěvku, zjistila jsem že to taky nebude nadlouho, jelikož poslanci vymysleli nový zákon o sociálních službách, který vůbec nemyslí na děti,které nejsou postiženy tělesně a duševně.Má dcera špatně vidí,na jedno oko skoro vůbec nic,ale i když špatně vidí tak dokáže jít na wc,úplně sama.Tak mě překvapil jeden z bodů. Myslím si, že ten nový zákon přispěje jen na zvýšení počtu socialních pracovnic,kdy o tom do které skupiny dítě bude přiřazeno,budou rozhodovat právě ony, a ne posudkový lékař.Nechci se žádné dotknout, ale dobře víme, že člověk je tvor omylný,náladový atd. A tak páni poslanci probuďte se!Ale brzy!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: Irena     datum: 2007-03-04
Chtěla bych se podělit o mé zkušenosti s tímto novým zákonem. Mám 11-ti letou dceru celiaka, do konde roku 2006 jsem pobírala příspěvek při péči.Bohužel mi skončila platnost posudku lék. komise a já musela v novém roce 2007 zažádat znovu, tentokrá o příspěvek na péči. Jenže posud. komise rozhodla, že postižení mé dcery není dostačující, abych cokoliv pobírala, takže všichni, ci mají problémy pouze s dietním stravováním, postupně, jak jim bude končit platnost posudku, nebudou mít nárok nic. Zachránilo by nás jediné, kdyby si poslanci vzpomněli také na nás a zákon patřičně upravili.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Nová článek - zákon o sociálních službách

- od: package     datum: 2007-10-15
Life begins at conception, at birth

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuOdkaz na článek

Tato diskuse je diskusí ke článku: Nový zákon o sociálních službáchPřidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás