imudon téma příspěvkuNázev: imudon

- od: bea     datum: 2006-12-05
Malá 4R má alergii na KM, vejce, sóju, ořechy. Je už delší dobu nachlazená, hodně zahleněná, nechce jíst a hleny zvrací, je celá bledá.. Obvoďačka mi pro ni napsala imudon, ten je však až od 6 let, prý kvůli formě podávání - cucavé tablety. Podle příbalového letáku jsou možné různé až alergické reakce. Nezkoušeli jste to někdo? Nebo namáte vyzkoušené u malých alergiků jiné potravní doplňky při léčbě nachlazení - např. preventan, multivitamíny... díky

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: imudon

- od: Lenka     datum: 2006-12-05
Ahoj, nechce jíst proto, že má plný žaludek těch hlenů zvrací z té samé příčiny. S imudonem u malýho zkušenost nemám (myslím, že ho nemůže), ale ze své zkušenosti vím, že ti na ty hleny nepomůže. Potřebuješ ty hleny zkapalnit, aby nezůstaly v žaludku, a tělo se jich líp zbavilo Takže sirup na zkapalnění hlenu - něco jako Mucosolvan, Sinupred (je to jen bylinné a funguje to dobře). Normálně koupíš v lékárně. Ale myslím, že problém bude jinde. Píšeš, že to má malá již delší dobu, což není zcela bežné nachlazení. Takže bych asi zkusila udělat výtěry z nosu a krku, tam může být příčina. "Normálnímu" člověku bych řekla vynechat veškerý mlíko a všechno okolo, které to ještě zhoršuje, ale v tvém případě, je to dost bezpředmětné.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: imudon

- od: Monča     datum: 2006-12-05
Nevím na jakou diagnózu ti ten imudon napsala,ale imudon je na záněty krku ne na hleny.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: imudon

- od: Mirka     datum: 2006-12-06
Můj syn Marek 5R - má "pouze " alergii na kravskou bílkovinu. Každou zimu bojujeme s velkým zahleněním, kašel atd. Paní doktorka také letos v říjnu i přes moji nechuť nás přesvědčila k podávání Imudonu. Vydrželi jsme 3 dny - dostal podle mého alergickou reakci, při které to probíhalo jako silný kašel(téměř nespal) a rýma typu velmi silné senné. Léky jsem na dětském paní doktorce odevzdala a řekla, že už mu je nikdy nedám. Teď (listopad) mám velmi dobrou zkušenost s výrobky firmy Diochi a Energy (kombinace). Mám pocit, že jeho zdrav. stav na to že je prosinec je nejlepší za několik zim. Připouštím, že přípravky těchto firem používám už léta podle svého uvážení, ale letos mám dávkování a kombinaci určenou od jednoho pana léčitele a jak je vidět, funguje to.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda