Soja a produkty z ní téma příspěvkuNázev: Soja a produkty z ní

- od: Comodor W. Falkon     datum: 2006-10-05
V důsledku jedné argumentační přestřelky s VegaZrůdami jsem začal hledat informace týkající se alergických reakcí na mléko, kterým se lidé s těmito formami PPP zaštiťují... ...a všiml jsem si, že tady v jednom článku kdosi psal o nahrazování mléčných produktů sojovými... ...držte se od nich dál... Když jsem byl malý tak to byla strašná novinka, bylo to u nás doma často, pak jsem se stal "závislým" na sojových koktejlech, řezech a podobně... Ve stejnou dobu jsem od roku zvyšoval dávky léků proti pylové alergii... A i tak jsem leckdy nemohl ven... Po téměř desetiletí jsem pak náhodně zjistil, že stačí z jídelníčku vyškrtat soju... Nyní už druhé léto za sebou žádné léky neberu a letos jsem se dokonce již proběhl v kukuřičném poli a důsledkem byl jen několikahodinový decentní kašel... (předtím by to nejspíše byla smrtelná záležitost - k čemuž ostatně tehdy, když se u mne alergie prvně projevila nebylo daleko) Takže zvlášť pokud už vy, nebo vaše děti nějaké alergie máte - držte se od sojových výrobků co možná nejdále... ...soja je dnes už sice všude, ale čím méně, tím lépe... ...já vím, mnohdy mají sojové produkty i lepší chuť než klasické mléčné výrobky, ale za ty problémy to nestojí...

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Soja a produkty z ní

- od: Monča     datum: 2006-10-06
Že je sója svinstvo se ví všeobecně dlouho a kdo má alergii na živ.mléko velmi snadno se vytvoří alergie na sóju,ale když výrobek neobsahuje mléko,tak obsahuje sóju.člověk nemá moc na výběr.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Soja a produkty z ní

- od: Petr     datum: 2006-10-06
Dobrý den, můžete Vaše tvrzení něčím podložit, ať konkrétními zkušenostmi nebo nějakými odkazy či literaturou. Rádi bychom o případných rizicích sójových produktů věděli více. Děkuji. P.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Soja a produkty z ní

- od: Štěpánka     datum: 2007-03-05
Ráda bych synkovi s alergií na kravské mléko koupila sojový jogurt nebo sýr, čím se provádí zákys a nepoužívá se k tomu skutečně mléko, je totiž alergický na kasein. Díky za odpověď.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: Soja a produkty z ní

- od: Denisa     datum: 2007-03-06
Pozor na sojové polotovary,soja má velmi podobnou bílkovinu jako kravská,ale za pokus to určitě stojí.Zkuste ale po malém množství a 2 dny čekat..

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Soja a produkty z ní

- od: stovicka     datum: 2007-07-20
Soja je asi takovy svinstvo jako zivocisny mliko.To snad zalezi na jedinci,jak na tu urcitou latku reaguje.ach jo.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání