Testy na potraviny téma příspěvkuNázev: Testy na potraviny

- od: Sylva     datum: 2004-12-03
Zdravím všechny na těchto stránkách.Zkuste se podívat na www.coeliac.cz - diskuze - autismus(nelekejte se prosím, je tam jen velmi zajímavý příspěvek p.Lumíra z 1.12.04). Sylva

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Kaše

- od: Daniela     datum: 2004-12-03
Rada bych poradila paní Jaklové s kaší. Kupuji obyčejnou kukuřičnou,rýžovou nebo kukuřično-rýžovou kaši v krámu pro zdravou výživu.Od firmy Country Life. Dělá se jak do mléka tak do vody jen se trochu přisladí a stoji kolem 20Kč 300g. Je instantní. Také bych ráda reagovala na nápad s pohankou a s jahlama. Mužu vřele doporučit. Rozvařený jáhly jsou také jako kaše a nejen to. Dá se kouzlit všelijak když nic jiného není. Ta kaše je i pohanková. Jsem z Plzně a zde ji seženu bez problému. Doufam že vy také.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Kaše

- od: Marek     datum: 2004-12-08
Taky přidám recept na levnou a jednoduchou kaši: hromádka instantní rýžové mouky (třeba od firmy Knuspi) pár lžiček cukru, medu nebo něčeho sladkého, tak dvě špetky soli, může být i trošku oleje nebo rostlinného másla - to vše do hlubokého talíře nebo misky, zalít vařící vodou a zamíchat. Navrch může přijít ještě něco na vylepšení, podle vaší fantazie. Ta mouka stojí u nás 15,- Kč za 250g. Dá se koupit v prodejně zdravé výživy, a určitě by tam měli mít i spoustu jiných směsí na kaši, aspoň tady s tím není problém.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda