SKIN-CUP téma příspěvkuNázev: SKIN-CUP

- od: LenkaK     datum: 2006-07-03
Ahoj, chci se zeptat, zda někdo používáte přívky od Skin-CUP. Jsou na ekzém a měli by být super a zabrat rychle a na dlouho. Máte někdo zkušenosti? Uvažuji, že bych je vyzkoušela, ale josu celkem drahé. Tak potřebuji poradit, jestli josu opravdu tak super. Pak mě ještě vrtá hlavou, když tak rychle zaberou (prý do několika málo dní), nemůžou mít v sobě hormony? Děkuji za reakce. Lenka

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: SKIN-CUP

- od: Lenka     datum: 2006-07-04
nevím, kde ty uvedené výrobky chceš koupit, ale určitě si nech předložit leták, který by všechny výrobky schválené u nás měly mít v češtině(Návod na použití, kde bys měla najít i složení) Jinak můj názor je ten, že použe aplikace sebelepšího výrobku ti z dlouhodobého hlediska nepomůže, pokud nebudeš vědět co ekzém způsobuje nebo aspoň zhoršuje tak se ho stejně nezbavíte. Atop. ekzém je imunologická reakce organizmu, kdy se přes kůži telo zbavuje škodlivých látek.alergen, který není schopno telo zpracovat, vyvolá imunologickou reakci a telo se ho snaží vyloucit a jednou z cest je kůže. I ty lepší přípravky ti může napsat pediatr, příp, alergolog (aspoň část zaplatí pojištovna)na dobu např. pylové sezony, kdy se zcela nelze vyhnout všem alergenům, v případě kombinace nebo samotné potravinové alergie ti stejně nic jiného než přísná dieta nepomůže. Pokud bude telo v pohodě zevnitř, bude i kůže v pořádku.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: SKIN-CUP

- od: Marcela     datum: 2006-07-04
Skin-cup krém jsem synovi koupila v lékárné za Kč 470,-(přes internet se dá sehnat za Kč 420). Koupila jsem ho v době, kdy jsem si nevěděla rady, ekzém byl na ručičkách snad v té nejhorší podobě. Vysadila jsem kortikoidy a začala mazat tímto krémem a fungicidem, do tří dnů se ekzém zlepšil o 50%. Výrobcem je španělská firma a složení je na bázi zinku. myslím, že krém je prověřený, protože i naše lékárnice ho znala a doporučila ho. Pokud vám není líto peněz, protože to balení moc velké není, tak za zkoušku to určitě stojí. Protože nedávno jsem ho vypotřebovala, tak jsem si namíchala mastičku, která také velmi dobře zabírá a hlavně zklidňuje od sluníčka: panthenol (velká oranžová tuba), od Nivei zinková mast na opruzeniny s olejem z obilních klíčků a trochu indulony. Mažu ho 4-5x za den a výborné výsledky.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: SKIN-CUP

- od: Adamčíková     datum: 2006-10-31
Dobrý den, mohu potvrdit, že krém je dobrý, více než dva roky jsem zkoušela vše na atop.ekzém-bez výsledku. Teprve Skin-cup mě zbavil tohoto problému stím, že kdykoliv se mi objeví znovu hned ho namažu a do 3 dnů mám klid. Bohužel cena je velice vysoká, ale stačí opravdu nanést an postižená místa tenká vrstva. Včera jsem si ho objednala v lékárně na Karlově nám. za předpokl. cenu 360 Kč. Dnes ráno jsem si ho šla vyzvednout a cena byla 458 Kč. Rozdíl pouze 98 Kč. Je to opravdu nenormální, co si distributoři a následně prodejci léků dovolují k pacientovi.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk