atop.ex. téma příspěvkuNázev: atop.ex.

- od: Ivanka     datum: 2006-06-29
Ještě k mému předešlému dotazu, ve třech měsících jí pupínky zcela zmizely a byl klid. Když jsem ale začala dávat Nutrilon2 a příkrmy, znovu se jí to objevilo a je to skoro po celém těle.POraďte mi co mám dělat. Má doktorka mi dala Fenistil kapky.Neřekla co to je...POraďte prosím vy, jsem z toho už zoufalá.Děkuju!!!Hezký den!

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: atop.ex.

- od: Lenka     datum: 2006-06-30
Podle toho jak to popisujete je zde určitě nějaká imunologická odpověd organismu. Určitě přesvěčte pediatra a navštivte odborné pracoviště - alergologie, gastroenterologie. TRVEJTE SI NA SVÉM! Žádnými kapkami ani mastmi to nevyřešíte. Nechte si udělat testy na alergii složek mléka, může je předepsat i pediatr a celkových protilátek(rozhodně nejsou 100 %, ale něco aspoň napoví.) Objednejte se k odborníkovi. Objednací lhůty jsou měsíc a déle, tak těmi testy ušetříte čas a budete aspoň rámcově vědět), nezapomente ale, že to může být cokoli z toho co podáváte dítěti v příkrmech. POkud pediatr Vám nebude chtít vyhovět, trvejte si opravdu na svém a zároveň se asi poohlédněte po jiném, i za cenu toho, že budete muset někam dojíždět. Nicneřešící lékař Vám v budoucnu nepomůže.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.czVolná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
zaměstnání, nabídky práce, brigáda