atopický exém téma příspěvkuNázev: atopický exém

- od: Denisa     datum: 2006-06-17
Nemohli by jste mi poradi?Moje dcera se vždy teď v téhle poslední době potí.Třeba i když jenom spí venku v kočárku.Snažím se chodit ve stínu,ale nepomáha to.Má atopický exém a kvuli tomu jak se potí si ho škrabe a zhoršuje se to.Může to být způsobeno tím exemem?Děkuji

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: atopický exém

- od: Veronika     datum: 2006-06-18
Andulka měla loni stejný problém, tak jsem jí dávala lehké plátěné, bavlněné košilky a otírala jsem jí vlažnou vodou se škrobem, nebo jsem ji i osprchovala a natřela krémem. Ven jsme chodily až pozdě odpoledne. Když ve dne spala, když bylo horko, tak se nejvíce potila, přikrývala jsem jí jenom bavlněnou plenou. V

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: atopický exém

- od: Eva     datum: 2006-06-19
Ahoj Deniso, kdysi jsem to řešila tak, že dítě bylo úplně nahaté, a několikrát denně jsem ho namočila do vaničky s odstátou vodou - aby tam nebyl chlór, jako kdybych ho osprchovala. A samozřejmě lehké letní krémy. Držím palce, těch veder si asi ještě užijeme. Ahoj Eva M.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: atopický exém

- od: Marcela     datum: 2006-06-20
Taky ten problém řešíme každé léto a souhlasím s tím častějším koupáním ve vlažné vodě, nátěr lehkým tělovým mlékem hypoalegenním a pokud možno do stínu. A ještě bych doporučila lehké bavlněné a vzdušné oblečení.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: atopický exém

- od: Lenka     datum: 2006-06-20
Souhlasím s radami již popsanými, ale příčin nadměrného pocení může být daleko více. dalším důvodem může být nerovnováha prvků v těla (myslím Ca a Mg) a dalším důvodem může být geneticky větší množství mazových žláz. Syn (4) se od narození potí strašně na hlavě, v noci mu měmím i poštáře, protože je má zcela propocené.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás