Chybí mi osvěžení téma příspěvkuNázev: Chybí mi osvěžení

- od: Zuzana     datum: 2006-05-17
Zdravím všechny alergiky a jejich příbuzné.Ve čtyřech letch jsem dostala sennou rýmu. U mě potravinová alergie začala, když jsem si v sedmé třídě o přestávce kousla do jablka. Špatně se mi dýchalo, jakoby mi krk natekl, brněly mi rty.Během následujícich let se můj výběr zužoval a dnes po14letech mohu jíst čerstvou pouze pažitku, cibuli,česnek a petržel.Mezi poslední ovoce, které jsem ještě mohla patřil banán a pomeranč. Pak mi začaly vadit i ořechy. S přicházejícím létem, je mi občas líto, že se nemohu osvěžit salátem nebo džusem....Naštěstí můžu maso čokoládu)samozřejmě bez ořechů...Doufám, že až budu mít dítě, nebude podobně"omezeno" a ochuzeno. Přeji pěkný den.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Chybí mi osvěžení

- od: Hanka     datum: 2006-05-25
Ahoj, jen pokus o podporu - jsem na tom podobne. S jidlem jsem na tom tedy proti Vam dobre, muzu (zatim?) k bananu a pomeranci i hroznove vino a zazracne jahody a na zeleninu reakci nepocituji. Takze si obcas delam "oblozeny talir" z toho, co muzu, orechy nahrazuji napr. dynovymi seminky. A zeleninove salaty nade vse. S vekem se mi ale horsi pylove alergie, dnes ve 30 uz zacinam brzkymi jarnimy stromy (letos je to tedy sila) a koncim nekdy v zari. Ze zoufalstvi ted asi treti mesic zkousim zasadne zmenit stravu podle rad institutu pro celostni medicinu (viz ma odpoved vyse). Ale nevim, mohu-li Vam to doporucit, sama jsem se jeste nerozhodla, jestli tomu opravdu verim. Ale zkousim, za rok dam vedet. :-)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk