staci to? téma příspěvkuNázev: staci to?

- od: bea     datum: 2006-05-15
U sve 9 mesicni dcerky drzim z preventivnich duvodu bezmlecnou a bezvajecnou dietu, protoze starsi dera je alergik. Ja tu dietu pri kojeni drzim taky. MAla je stale kojena a davam ji prikrmy - ovoce, zeleninu, bezlepkove obilniny a maso. Nedavam ji zadne susene mleko, ale te starsi jsem ho davala. Ptam se, jestli myslite, ze je nutno takto zivene dite jeste prikrmovat nejakym mlekem }HA, lyzat] nebo by to tak, jak to mame, mohlo stacit. mala je dost drobna, ma sotva 8 kg, ale ji pekne a je docela v pohode. Co vy na to?

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: staci to?

- od: Andy     datum: 2006-05-15
nechápu, proč držíte preventivně bezmléčnou dietu? Dcera má nějaké příznaky alergie? Má první dcera je alergik na bílk.kravského mléka, ale druhá dcerka je úplně zdravá

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: staci to?

- od: Bara     datum: 2006-05-16
Taky se mi zdá divné preventivně u tak malého dítěte držet nějakou dietu. Chápu třeba lepek ten se zavádí později. Když kojím tak, mléko nepřidávám, ale zkusila bych třeba kaši nebo jogurt. Musí e, zle k těm 8kg vzít i v potaz kolim má malá cm! A jestli má předpoklad být po někom drobná. A váha vůbec není všechno můj malej přibral od prosince asi 0,5kg a jí vcelku slušně.Jenže nikde neposedí tak to všechno vyběhá :-)

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: staci to?

- od: Veronika     datum: 2006-05-19
Myslím, že pokud máte dostatek mateřského mléka tak nemusíte dávat mléko jiné. Když dítě přibírá na váze a je spokojené, neměla bych obavy. Jinak bych asi volila mléko HA, které se doporučuje v případě ohrožení alergií.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: staci to?

- od: maca     datum: 2006-12-08
Já myslím, že držení diety u takového dítěte, jehož sourozenec je alergický je v pořádku, zvlášť pokud jsou alergici i rodiče. A upřímně, kdo není na něco alergický? Můj syn je kojený, je mu 20 měsíců, dostává masíčko, dušenou zeleninu, přesnídávky, obiloviny - jáhly, pohanku, pečivo (od 13 měsíců s lepkem), bezmléčné kaše, už občas i syrové ovoce a je naprosto spokojený. Od roku a půl mu přidávám do bezmléčných kaší Nutrilon Pepti 1. Není důvod uspěchat podávání mléčných výrobků. Můj první syn je také alergický na KM, bohužel se na to přišlo až v 5 letech. Vážil 8 kg v roce. Takže tvoje malá není na holčičku nijak extrémně drobná. Kdybych to tušila, že mám staršího syna alergika, určitě bych bezmléčnou (bezvaječnou, bezořechovou :-) atd. dietu držela dříve (i u sebe - při kojení) a mohla jsem předejít zdravotním problémům u mladšího syna. To co děláš, je podle mě dobrá věc.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava