poraďte prosím téma příspěvkuNázev: poraďte prosím

- od: Renata     datum: 2006-03-13
prosím,muj 22měs.syn má alergii na krav.mléko.Má 0,58 nevím jestli je to moc nebo málo.Naše alergoložka nám dovolila některé mléč.výrobky konzumovat s tím,že uvidíme reakce.Dávám malému nějaké jogurty a tavený sýr.Reakce nemá žádné.Trpěl průjmama a atop.ekzémem.Dávám i kysané sójové dezerty,ale sóju má těsně pod hranici a nechtěla bych aby se zvýšila.Chtěla jsem se zeptat,jestli je možné dál dávat ml.výrobky ikdyž nemá žádné reakce.Kůže je čistá a průjem není.Máme ještě alergii na vaj.bílek,pšenici a ořechy.Ještě mám dotaz.Alergoložka nám doporučila používat ovesné mléko,ale je až od 3let.Malej bude mít trprve 2roky.Můžu mu jej dávat?Nutrilon Pepti jsme zkloušeli,ale odmítá.Nevypije mi žádné mléko.Používám jen na vaření.Děkuji moc za radu.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: poraďte prosím

- od: Helena     datum: 2006-03-13
Renato, jsme stejně starý, máme stejný alergie, já teda nedávám vůbec nic, ani to co je hraniční .Ovesný mlíko používám, i když je od tří let .Doktorka mi řekla, že ho může, takže snad ví co dělá .A ty 3 roky jsou tam napsaný jen od některých výrobců .A vápník obsahuje brokolice, kapusta, mák, sezam, javorový sirup, mandle .

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: poraďte prosím

- od: Renata     datum: 2006-03-13
Heleno prosím Vás,můžete mi poradit co dáváte místo sójových a mléč.výrobků?Malej mi vše odmítá a pak brečí hlady.Jogurty miluje a nevím čím je nahradit.Můžete mi napsat i na mail.Budu ráda za každou radu.Děkuji moc.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: poraďte prosím

- od: bea     datum: 2006-03-16
Moje tříletá dcera jí k snídani buď instatní kaši, ochucenou přesnídávkou a zasypanou hydrolyz. mlékem, dále corn flakes zalité vodou, přesnídávkou a zase to mléko nebo apple minies + voda + mléko. Jako dezert k svačině má ráda jablka rozvařená s pohankou, jáhlemi (lze přepasírovat) nebo s rýží, osladit, lze i jiné ovoce. K večeři krom jiného lze uvaři kukuřičnou (z polohrubé kukuřičné mouky) nebo pšeničnou krupici do vody a dosypat tím mlékem.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: poraďte prosím

- od: Monča     datum: 2006-03-15
Ahoj dcera je taky alerg. na KB a sójové jogurty jí nechutnají,tak jí vařím rýži v málo vodě,když je uvařená tak jí osladím a zasypu sušeným ovesným mlékem a buď to jí teplé nebo studené posypané skořicí nebo ovoce,kakao.Zkoušela jsem doma připravované jakoby jogurty,ale výsledkem je vždy hmota ta rýže je nejlepší.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Re: Re: poraďte prosím

- od: Renata     datum: 2006-03-15
Mončo děkuji za tip.Zítra vyzkouším.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: poraďte prosím

- od: bea     datum: 2006-03-16
na ty semena pozor - jde o velmi silné alergeny, zažili jsem po sezamu skoro šok

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk