Náhražka kravského mléka téma příspěvkuNázev: Náhražka kravského mléka

- od: Veronika     datum: 2006-03-12
Ahoj všichni, min.týden jsme zjistli, že náš 2,5 syn má alergii na kravské mléko. Samozřejmě má atop.ekzém,ale jen ve velmi malé míře, nikdy nezvracel ani neměl průjmy. Často byl nemocný a má oslabený imunit.systém vůči virům. Teď máme vyřadit z jídelníčku vše související s mlékem. Může mi někdo poradit, kde náhražky nakupovat? Děkuju všem za jakékoliv informace.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Náhražka kravského mléka

- od: Monča     datum: 2006-03-13
Vše nakupovat ve zdravé výživě zásadně rostlinného původu.Já kupuji Elišce na pití k snídani rýžové mléko od provamelu je takové z toho všeho nejchutnější,na vaření používám suš.ovesné mléko,jinak rostlin.šlehačky a krémy,pozor na sójové mléka a dopl. kdo je alerg.na mléko může si postupně vytvořit na sóju.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Re: Náhražka kravského mléka

- od: Veronika     datum: 2006-03-15
Moniko, moc děkuji - můžete mi prosím napsat názvy rostlin.šlehačky a zda se dá něco koupit také v supermarketu? Dnes jsem objevila sojovou majonezu a take jsem koupila sušenky s medvidkem Pú, které neobsahují mléko - jen soju. Zatím nás ještě čekají doplň. testy tak nevíme jak vysoká je jeho alergie, ale stejne.... dekuji moc.

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématuNázev: Re: Náhražka kravského mléka

- od: bea     datum: 2006-03-16
hlavní náhražkou jsou hydrolyzáty - nutrilon pepti, alfaré, popř. při nesnášenlivosti těchto neocate. Není to extra chutné, spíš nechutné, ale moje dcera to jí alespoň v kaších - viz výše. A jinak je vápník obsažen i v některých potravinách, to je v té knížce od Dr. Fuchse. je t¨hohodně vsemenech, ale na ty velký pozor. Moje dcera měla po trošce sezamu skoro šokový stav, semena jsou silné alergeny, raději nezkoušejte

odpovědět, přidat nový příspěvek k tématu

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)

Poslat odkaz tématu diskuze na e-mail

Zadej e-mail, na který má být téma diskuze posláno:
 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

nabídka práce, zaměstnání a brigády
Hledám práci.cz
nabídka práce a zaměstnání