Odpovedět na příspěvek

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Potravinová alergie - IgE a IgG protilátky - autor: Vera Ze dne: 2.06.2010
Ještě třeba ryby mají termostab.alergen. Jo jo, paleorežim- vím, o co jde (sympatické mi na tom je m.j.to, že paleorežim nezahrnoval např. mléko-konzumace mléka dospělými je dle mě naprosto chybný krok ve výživě,nejen pro atopiky, ale obecně už jen z důvodu, že dospělý jedinec není enzymaticky vybaven na to, aby trávil mláděcí produkt-nadto jiného živ.druhu), ještě bych k tomu přidala "paloepohyb" :-) Třeba takové vstřebávání Ca, to je na dostatku pohybu závislé až až, a kdyby jen to...Naši předkové měli kliku, že se jejich organismy nemusely potýkat s environment.zátěží - v potravinách je řada chem.látek, na které naše těla nejsou evolučně připravena. A taková hodně laická a zjedodušená úvaha je ta, že každá potravina znamená nějaké toxiny, nadbytek urč.potravy v jídelníčku (v našich končinách BKM-vejce-pšenice klasická, tj.Triticum aestivum) pak vede k tomu, že se zanášíme více méně určitými druhy toxinů, což jednoho dne může vést k netoleranci našich organismů na toto = alergii. Není náhoda, že v Číně přibývá potrav.alergiků na rýži, v Americe na buráky (taky je pomalu cpou do všeho)... Docela důležitá info je ta, že děti (v ČR) do 3 let mají naprosto jiné nejčastější alergeny (převažuje BKM, pak vejce, atd.atd.), než třeba dospělý jedinec (tam tuším vedou ořechy).


Jméno:
E-mail:
Název:
Text:
Kotrolní kód:
U O4  7  R  K


Opište prosím kontrolní kód v červeném rámečku (velkými písmeny !!!). Omlouváme se, ale jde o opatření proti spammu. Děkujeme za pochopení.

 FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás
wwww.hledampraci.cz


IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka manažerských příležitostí

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz a obdobné pracovní pozice

logistika/doprava
Pracovní pozice logistika, doprava

obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup