Název: Re: Rodičovský příspěvek a školní družina - autor: bea Ze dne: 25.04.2010
Já myslím, že v 78 letech ten rodičák stopnou, aspoň u nás to tak bylo. To by ti ho museli prodloužit dalším rozhodnutím na základě zdrav.posudku. Já jsem to nechtěla, protože mám 3000 jako příspěvek na péči a to se vylučuje.
