Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4856

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

- od: Petr     datum: 2005-10-13
moc děkuju. P.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

- od: Andy     datum: 2005-10-17
SUPER! Děkuji :-))
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Prosba

Název: Poděkování Andy za recepty

- od: Petr     datum: 2005-10-10
Chtěl bych poděkovat Andy za recepty, které vložila na tento web. Některé recepty nejsou ještě přístupné čtenářům Alergie, protože tam vznikla jistá nejasnost (prosím Andy zda by mi mohla odpovědět na email, který jsem jí poslal). Všichni ostatní se mohou přidat nejen vložením receptů, ale i článků, recenzí, příběhů atd. Potřeboval bych od Vás zpětnou vazbu, zda je to pro Vás srozumitelné, jak bychom to měli vylepšit nebo změnit, takže se prosím ozvěte zde v diskusi nebo na e-mail. Díky. Váš webmaster
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Poděkování Andy za recepty

Název: Cukroví

- od: Andy     datum: 2005-10-09
Tak jsem vložila pár receptů na vánoční cukroví. Jen poznámka. Niki má sice alergii na vejce, ale uř jsme zařadili žloutek. Někde v receptu je vejce, dávám jen žloutek a trochu oleje nebo jde úplně vynechat a nahradit olejem+vodou+šp.prdopečiva. V receptech je i rum, nebojte se ho dát i dětem, po upečení se vypaří alkohol:-)) Mléko nahrazuji sójovým. Máslo nebo tuk už zmiňovanou Florou light. Ořechy kokosem. Něco z cukroví mám vyzkoušené něco teprve budu dělat poprvé. Takže, koukněte a dejte vědět, zda se povedlo a chutnalo.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Cukroví

Název: VÁNOCE

- od: Andy     datum: 2005-10-02
Nechci strašit, ale blíží se čas Vánoc. Jaký tuk používáte na cukroví??? Já peču s Florou, ale těsto z ní je takové lepkavé. Jak jste na tom vy?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : VÁNOCE

Název: Re: VÁNOCE

- od: Petr     datum: 2005-10-03
Dovolím si přidat podobný dotaz: Čím nahrazujete rostlinný tuk Omega? Předem děkuji. P.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: VÁNOCE

Název: al 110 Nestlé

- od: Veronika     datum: 2005-10-06
Chtěla jsem vyzkoušet Alfaré od Nestlé, ale je nadlidský úkol ho sehnat. Omylem mi náš doktor přes známého sehnal al 110 výživu s nízkým obsahem laktózy. Jenže nám vadí bílkovina. Takže pokud by měl někdo zájem pošlete mi adresu na e-mail a já Vám mléko pošlu (zdarma). Ještě jedno postesknutí. Tři měsíce čekám na výsledky krevního rozboru a nakonec se dozvím, že "to ztratili".
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : al 110 Nestlé

Název: Re: al 110 Nestlé

- od: Petr     datum: 2005-10-07
Ty ztracené výsledky nebo vzorky krve, to snad už ani není možné. To se pak člověk děsí i toho, zda výsledky rozborů, které dostane, jsou skutečně jeho nebo někoho úplně jiného....... Doufám, že Vás jen postihla neuvěřitelná chyba jednoho člověka a nejdo o chybu lékařského systému.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: al 110 Nestlé

Název: Re: al 110 Nestlé

- od: Lenka     datum: 2005-10-07
Ahoj, většinou se tato speciální mléka musí v lékárně objednávat, ale ještě se mi nestalo, že by mi něco nesehnali nejpozději do dvou dnů. Takže zkusit objednat, cenu, bohužel nevím. POkud máte alergii na bílkovinu, tak se většinou používá Nutrilon Pepti, při větších potížích ještě více upravené Nutrilon pepti MCT. Ale tyto naštěpená mléka jsou cítit. Takže pokud máš již větší dítě, je pravděpodobné, že si na novou chuť i pach tohoto mléka bude hůře zvykat. To mléko co sháníte si myslím na tom bude obdobně,technologie je stejná, třeba snad bude trochu chutnější.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: al 110 Nestlé

Název: Re: Re: al 110 Nestlé

- od: Veronika     datum: 2005-10-07
Na Nutrilonu Pepti jsme od 3.měsíce a Andulka ho snáší dobře, jen dost ublinkávala a tak jsem chtěla vyzkoušet Alfaré, protože je prý lépe stravitelné. Objednávala jsem ho v lékárnách, ale všude mi řekli, že ho distribuční sklady nemají. Dokonce ani přímo zástupce od Nestlé nebyl schopen ho sehnat. Teď už začínáme zavádět příkrmy, takže už stejně nehodlám experimentovat s jiným mlékem. Mohu ještě zahušťovat rýžovým odvarem, to jsem dělala, když jsme přišly z porodnice a Andulka mi Nutrilon zvracela (to dost pomohlo), nakonec to zvracení mělo zřejmě souvislost s alergií na bílkovinu KM.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: al 110 Nestlé

Název: Re: VÁNOCE

- od: Lenka     datum: 2005-10-09
Faktem je,že téměř ve všech běžně používaných tucích je syrovátka. Takže já na vánoce peču sádlové koláčky z domácího sádla. Loni jsem použila Palmový tuk ze zdravé výživy (46,-Kč), obsahuje pouze plamový olej, přirovnala bych ho asi k Ivě. Objevila jsem ještě jeden tuk v Globusu - zlatá kostka - název nevím. Ale při pečení se tuk začal dělit, ačkoli je určen na pečení.Těsto bylo taky lepkavé. No, letos to bude ještě v bezlepkové variantě, tak uvidím, co nakonec vyrobím.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: VÁNOCE

Název: chleba s olivovým olejem

- od: Bea     datum: 2005-09-29
Vymyslela jsem další možnost, co dát na chleba. Namáčíme černý chléb do kvalitního olivového oleje. Je to dobré, i malá to má ráda. Zní to sice divně, ale je to aspoň nějaká změna při naší dietě. Co dáváte na chleba vy? Hledám inspiraci. My máme margarím, sádlo, marmeládu, šunku, paštičky ze zdravé výživy, májku a ten olej.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : chleba s olivovým olejem

Název: knedlík bez vajec a mléka

- od: Bea     datum: 2005-09-29
Ahojte, v Kauflandu jsem objevila přílohový knedlík bez vajec a mléka. Složení: mouka, voda, droždí a barvivo E100. Výrobce z Chomutova. Název: kynutý knedlík. Terezka ho miluje. Tak můžete vyzkoušet. Ale zajímalo by mě, jak ho dělají. Mohla bych takto dělat třeba ovocné knedlíky.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : knedlík bez vajec a mléka

Název: Re: knedlík bez vajec a mléka

- od: Andy     datum: 2005-09-29
no tak to je bezva zpráva!!! Konečně by mi odpadla matlačka s knedlíkem!!! Mají ho normál v chlaďáku mezi knedlíkama???
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: knedlík bez vajec a mléka

Název: Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

- od: Bra     datum: 2005-10-07
jo, mají ho normálně u normálních knedlíků. Taky jsem nadšená. Ty jsi teda kuchařka, když umíš udělat domácí knedlík bez vajec a mléka. Klobouk dolů! Je recept na stránkách? Jestli ne, tak ho pošli, prosím. A jaké děláš to vánoční cukroví? My nejíme ořechy, tak se žádné cukroví neumím představit. A Vánocema ještě nestraš, je brzo. ahoj
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

Název: Re: Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

- od: Andy     datum: 2005-10-07
Tak knedlík jsem dneska koupila!!! Je fakt super!!! Je od fa Vian. Jinak jsem ho dělala doma buď z hrubé nebo polohrubé mouky, droždí, sójového mléka, kapku oleje, šp.soli. Vlastně klasicky, akorát bez vejce a je dobrý! Ale teď už ho budu kupovat, ušetřím tím spoustu práce a času! A ohledně Vánoc a cukroví. Ořechy Niki taky nesmí, ale je přeci spousta receptů bez ořechů nebo se dají nahradit stejným množstvím kokosu (jestli smí). Vloni měla Niki jen pro sebe 5druhů cukroví!!! Některé později vložím. Jen jsem pekla z Flory a těsto je takové víc lepivé než z klasické Hery, proto jsem se ptala na nějaké jiné na pečení
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

Název: Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

- od: ciza     datum: 2005-12-04
Holky budte opatrny na ty polotovary. Ja volala prave do Chomutova /pochazim odtamtud/ ohledne tusim,ze to byly bramborove noky a presto,ze na etikete nebo o vajickach si smesi ani carka,tak ve vyrobne mi rekli,at to radeji nezkousim,ze do toho pridavaji jiz hotovou smes,kterou maji zas od druheho vyrobce a ta,ze muze obsahovat syrovatku.Takze radeji telefonicky overit!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: knedlík bez vajec a mléka

Název: Re: knedlík bez vajec a mléka

- od: Marcela Frei     datum: 2008-01-12
Dobry den Vyborna zprava, dekuji, podivam se po nem! E 100 (Curcumin) neni nic spatneho, pokud je toto zlute barvivo ziskane z korene kurkumy. Muze byt vyrobeny i synteticky. V Indii se jako Haldi povazuje za dulezite lecivo - ve vysokych davkach podporuje tok zluci.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: knedlík bez vajec a mléka

Název: pro Andy

- od: Bea     datum: 2005-09-20
Ahoj Andy, tak jak jsme dopadli v Praze, už máte to vyšetření za sebou? Myslíš, že můžeš Dr. Fuchse doporučit? Prosím, jestli ano, můžeš mi na něj poslat mail nebo tel. č. do mého mailu. Děkuji Bea
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : pro Andy

Název: Dr. Houngbedji

- od: Bea     datum: 2005-09-14
Prosím, nemáte někdo zkušenost s Dr. Nestorem Houngbedji. Má prý léčit atopický ekzém. Díky za reference.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Dr. Houngbedji

 

  Počet všech příspěvků : 4856

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava