Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4856

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

- od: Eva M     datum: 2006-07-24
Ahoj, chtela jsem Ti poslat mail, ale napsala jsi spatnou adresu.Moc prosim, jaky mas recept na buchty bez vajec?A jak dlouho vydrzi? Moc diky za odpoved. eva.mendlova@seznam.cz
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

- od: Eva M     datum: 2006-07-24
Ahoj, chtela jsem Ti poslat mail, ale napsala jsi spatnou adresu.Moc prosim, jaky mas recept na buchty bez vajec?A jak dlouho vydrzi? Moc diky za odpoved. eva.mendlova@seznam.cz
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

- od: ivan     datum: 2011-01-04
dobrý den, narazil jsem na váš příspěvek a zarazil jsem se nad E250 jako škrob pod týmto značením je dusičnan draselný,do buchet bych dal raději něco jiného a dusičnan do solíci směsi nebo do střelného prachu, nashledanou.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: nová kuchařka

Název: bezlepkové potraviny v lékárně

- od: Lenka     datum: 2006-03-30
Objevila jsem úžasnou věc. Na adrese www.euro-zona.cz je seznam bezlepkových výrobků, které lze objednat v lékárně. Je zde k objednání i katalog, kde si můžete doma nastudovat co potřebujete, pak dojdete do lékárny se seznamem a do druhého dne máte zboží v lékárně. Myslím, že to ušetří čas, jak v obchodě při studiu etiket, tak ježdění do zdravé výživy pro jídlo. Vyzkouším a dám určitě vědět.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : bezlepkové potraviny v lékárně

Název: Re: bezlepkové potraviny v lékárně

- od: Majka     datum: 2007-02-16
Využívám tuto možnost a část potravin objednávám přes lékárnu. Je to docela fajn, jeden den objednám, druhý den odpoledne mám k vyzvednutí. Naneštěstí se stává dost často,že nejdode do lékárny všechno.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: bezlepkové potraviny v lékárně

Název: Cukr a atop. ekzém - pro Marcelu

- od: Lenka     datum: 2006-03-30
Jak píšeš, tak sladkosti bych z jídelníčku vyřadila úplně. Řepný rafinovaný (bílý) cukr opravdu může zhoršovat ekzém, což často i dělá. Vzhledem k tomu, že je to cukr složený, tak trvá ve střevě delší dobu, než je zpracován a pokud střevo není zcela v pořádku, tak se jím živí kvasinky. Takže bych taky doporučovala Fruktopur, Glukopur. Aspoň zkusíš, jestli ten cukr má vliv a časem můžeš přidat ostatní "hnědé" cukry. Chce to ale vyřadit úplně všechny sladkosti včetně sušenek i bez náplně aby se dostavil efekt. Na mlsání jen Hroznový cukr a sušené ovoce (nepřislazované)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Cukr a atop. ekzém - pro Marcelu

Název: Re: Cukr a atop. ekzém - pro Marcelu

- od: Marcela     datum: 2006-03-31
Děkuju moc za radu. Určitě cukr vyřadím, i když ty cukrovinky budou horší, ale slyšela jsem, že zkaramelizovaný cukr je pro střevo lepší, že nezatěžuje a lépe se vstřebává. Takže to budu určitě řešit.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Cukr a atop. ekzém - pro Marcelu

Název: prosba o radu

- od: Lenka     datum: 2006-03-30
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s dobrým peditrem v Praze, který by věděl něco o atopickém ekzému. Mám syna 7 měsíců a ekzém mu začal už ve třech týdnech přestože byl plně kojený.Zkoušeli jsme spoustu různých mastiček celkem bez úspěchu. Na doporučení známých jsme změnili pediatričku jenže ti neměli mimčo s ekzémem. Paní doktorka ho hned chtěla naočkovat, přestože byl ekzém rozjetý po celém tělíčku a tváře měl rozškrábané do krve. To jsem odmítla, protože jsem četla,že očkování to může ještě zhoršit a očkovat by se měl nejlépe když je ekzém v klidu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : prosba o radu

Název: Re: prosba o radu

- od: Dita     datum: 2006-03-30
O pediatrovi nevím, ale co vím, měla by si se dostat na alergologii a dermatologii. Super alergologie je na třeba na Bulovce prim. Mudr. Fuchs, dermatologie - MUdr. Čapková, Šimková - FN Motol objednání - 3 měsíce - možná tě vezmou dříve. Tam je i speciální očkování pro děti, které ze zdrav. důvodů nemají mít klasické očkování právě kvůli možným komplikacím. Dcera byla kojená a ekzém měla taky - bude to asi potravinou, kterou zřejmě nesnáší (vejce, mléko, soja...) co já vím, na to by právě měl přijít alergolog. Držím Ti palce
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: prosba o radu

Název: Re: Re: prosba o radu

- od: Dita     datum: 2006-03-30
Já tedy o pediatrovi lépe řečeno vím, ale už nikoho nebere, má plno. Ten Tvůj ti dá doporučení a pak už se stačí jen objednat.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: prosba o radu

Název: Re: prosba o radu

- od: Lenka     datum: 2006-03-30
Hledej dál a ptej se. Přečti si můj příspěvěk výběr pediatra. POkud budeš telefonovat, tak se rovnou ptej na ty Vaše problémy a jak to řeší. Ale určitě doporučení od pediatra a co nejdříve na alergologii na Bulovku, Motola nebo do Vinohrad. Do těch velkých nemocnic je to lepší, protože těch případů tam mají daleko více v různých variantách a nic je nezaskočí, navíc výsledky z vyšetření jsou dříve.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: prosba o radu

Název: Gastroenterolog

- od: Magda     datum: 2006-03-29
Dobry den, mam 5 mesicni dcerku. Od narozeni jsou s ni problemy s jidlem. Ji malo, narazove, moc neprospiva. Neznate nekdo dobreho gastroenterologa v Praze. Moc dekuji za odpoved. Magda
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Gastroenterolog

Název: Re: Gastroenterolog

- od: Dita     datum: 2006-03-30
Ahoj, mám zkušenost s Verunkou chodíme na gastroenterologii do Dětské nemocnice Ke Karlovu 2 - MUDr. HOušťková. Moc nám pomohla. tel. út 9,30-11,00 hod 224967801 nebo čt 13,00-14,30 Asi budeš muset mít s sebou doporučení pediatra.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Gastroenterolog

Název: Re: Re: Gastroenterolog

- od: Lenka     datum: 2006-03-30
Taky tam chodíme. Paní doktorka je milá a opravdu se snaží. V této nemocnici mají vstřícný přístup a aspoň si nepřipadáte jak "exoti". Tady jsem měla poprvé pocit, že berou mé "podezření", že chlapeček není zcela zdravý vážně. Takže doporučuji.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Gastroenterolog

Název: POB

- od: Lenka     datum: 2006-03-26
Ahoj všichni, tak jsem se dočetla v novinách, že příspěvěk by měl být podle nových pravidel 2-11.000 podle postižení. Pravděpodobně se to ale nebude nadále jmenovat POB.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : POB

Název: Re: POB

- od: Andy     datum: 2006-03-26
Ahojky Leni, co znamená 2-11.000 ??? Nevíš, kam se tedy můžu znova obrátit a zažádat?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: POB

Název: Re: Re: POB

- od: Monča     datum: 2006-03-27
šťourala jsem po inter.protože o změně nic nevím a našla jsem :www.pku.webz.cz:tak koho to zajímá tak se tam mrkněte.Oficielně co se týká POB nikdy soc.neuveřejňuje dopředu dokud to nemá platnost.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: POB

Název: Re: Re: Re: POB

- od: Andy     datum: 2006-03-27
Ahojky Moni, tak jsem se tam dostala, ale děsně se to načítá. Našla jsem toto: "v jednom roce dítěte si můžete požádat o příspěvek při péči o osobu blízkou. Tím byste ukončila pobírání rodičovského příspěvku a dostávala byste POB, který je v současné době 5312 (od 1.1.07 to bude jiné, bude platit zákon o sociálních službách a všichni ti, kdo dosud pobírali POB , by byly automaticky zařazeni na první dva roky do 3. stupně, tzn. příspěvek 9tis. a během těchto dvou let si budete muset znovu požádat o přezkoumání zdravotní kategorie. Další roky byste již dostávala příspěvek dle aktuálního stupně). Příspěvek na dietu jako takový sice existuje a to až do výše 1800 kč měsíčně, ale má na něj nárok jen ten, jehož příjem nedosahuje hranici životního minima, takže prakticky nikdo.."
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: POB

Název: Re: POB

- od: bea     datum: 2006-03-28
Tak si představte, že mě dnes přišla zkontrolovat sociálka, jak se starám o dítě. Byla jsem zděšená, ale vysvětlila mi, že když prý chci peníze po státu (beru POB), tak musím kontrolu strpět. Připadla jsem si fakt divně, jako nějaký asociál, ještě že se nechtěli podívat do ložnice...
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: POB

Název: Re: Re: POB

- od: ciza     datum: 2006-03-29
Beo,u me byla socialka hned na uvodu,zkontrolovala byt,zeptala se me znovu na vsechny leky a dr.,ktere s malou navstevuji a odesla. A tim to i skoncilo. Letos pri prodluzovani jsem navstevu ocekavala znovu,ale bylo mi receno,ze vedi v jakem prostredi mala vyrusta,a ze to staci. Tak nevim.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: POB

 

  Počet všech příspěvků : 4856

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava