Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4856

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: bea     datum: 2006-07-14
Odvolej se,nic to nestojí, nenech jim to zadarmo. Zkus to osobně oběhnut (neuplácet), zaintervenuj.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Andy     datum: 2006-07-14
odvolávat se nebudu, to už jsme udělali vloni...jeli na celý den do Plzně a tam mi jen potvrdili to, co mi řekli tady...není to v zákoně a já se s nima můžu dohadovat jak chci! V zákoně je přímo napsáno: když se dítě nemůže stravovat ve veřejných jídelnách...alergie na mléko....ale bohužel je to pod celiakíí. Mě z toho vážně trefí! A když jsem jí říkala, že znám pár maminek, kterým to přiklepli, tak mi řekla, že jim to v tomto případě dát neměli!!!!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: POB a teréní pracovnice

Název: Re: POB a teréní pracovnice

- od: bea     datum: 2006-07-14
U mě taky byla paní Zubatá ze sociálky na kontrole. Měla jsem štěstí, chytla mě před domem a napsala si jen zápis, že jako matka je s dětmi venku, dítě je spokojené. Ptala jsem se proč k nám přišla a ona mi odpověděla, že když chci státní peníze, musí oni zkontrolovat, jak se o dítě starám. V domě se na mě naštěstí nevyptávala. Byla to přepadovka, měla jsem kliku, že mě chytla venku. Jinak by zase přišla, popř. mě jinak popotahovali. Samozřejmě nemusíš čekat na babiznu doma, nejsi povinná.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: POB a teréní pracovnice

Název: Re: Re: POB a teréní pracovnice

- od: Lenka     datum: 2006-07-25
Holky díky moc za odpovědi.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: POB a teréní pracovnice

Název: horší dýchání

- od: bea     datum: 2006-07-09
Moje dcerka, alergik na potraviny, 3apůl, teď začala v noci hůř dýchat. Dýchá slyšitelně, nosem, a málo hluboce. A taky je ve spánku hodně zpocená, i když jsme na chalupě, kde není horko. Je ta asi poslední 3 týdky, předtím měla rýmu, dlouho smrkala zelené hleny. Mám s ní jít někam k doktorovi - ORL?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : horší dýchání

Název: Re: horší dýchání

- od: Lenka     datum: 2006-07-11
Ahoj, na ORl jít můžeš, tím nic nezkazíš, ale to pocení spíš ukazuje na dýchací potíže, průdušky apod. Zkusila bych alergologii. Tam by měli vyšetřit ty plíce. Napřed bych se ještě poradila s pediatrem, ale viděla bych to takto.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: horší dýchání

Název: ovčí rouno

- od: bea     datum: 2006-07-09
Ahoj, nevíte,jestli může alergikům vadit, že v matraci je z jedné strany ovčí rouno? Je to ještě potažené povlakem z froté. Zvažujeme koupi a matrace bez ovčího rouna nemo latexu tady nemají.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : ovčí rouno

Název: Re: ovčí rouno

- od: Lenka     datum: 2006-07-11
ještě k tomu rounu, to vadit může stejně jako latex, tak bych to viděla na matraci ze studené pěny. Je pro alergiky vhodná, životnost má dlouhou a povlak se dá prát na více stupňů. Dokonce se ted dělá, že můžeš prát jen horní polovinu potahu, což mi přijde praktický. Většinou se ty matrace objednávají.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ovčí rouno

Název: Re: ovčí rouno

- od: Lida     datum: 2009-12-29
Manžel mě koupil masážní podložku z ovčího rouna deku a polštář ,po 4 dnech se u mě začala projevovat alergie což mě překvapilo,koupili jsme je na předváděcí akci na 2 postele za 1399 kč.Byly nabízené jako protialergické,naše chyba že jsme si to neověřili.Mohou být alergické?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ovčí rouno

Název: Re: ovčí rouno

- od: Lida     datum: 2009-12-29
Manžel mě koupil masážní podložku z ovčího rouna deku a polštář ,po 4 dnech se u mě začala projevovat alergie což mě překvapilo,koupili jsme je na předváděcí akci na 2 postele za 1399 kč.Byly nabízené jako protialergické,naše chyba že jsme si to neověřili.Mohou být alergické?
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ovčí rouno

Název: Re: Re: ovčí rouno

- od: Vera     datum: 2010-01-04
Samozřejmě že mohou. Hypoalergenní je např.duté vlákno, nikoli ovčí rouno...
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: ovčí rouno

Název: SKIN-CUP

- od: LenkaK     datum: 2006-07-03
Ahoj, chci se zeptat, zda někdo používáte přívky od Skin-CUP. Jsou na ekzém a měli by být super a zabrat rychle a na dlouho. Máte někdo zkušenosti? Uvažuji, že bych je vyzkoušela, ale josu celkem drahé. Tak potřebuji poradit, jestli josu opravdu tak super. Pak mě ještě vrtá hlavou, když tak rychle zaberou (prý do několika málo dní), nemůžou mít v sobě hormony? Děkuji za reakce. Lenka
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : SKIN-CUP

Název: Re: SKIN-CUP

- od: Lenka     datum: 2006-07-04
nevím, kde ty uvedené výrobky chceš koupit, ale určitě si nech předložit leták, který by všechny výrobky schválené u nás měly mít v češtině(Návod na použití, kde bys měla najít i složení) Jinak můj názor je ten, že použe aplikace sebelepšího výrobku ti z dlouhodobého hlediska nepomůže, pokud nebudeš vědět co ekzém způsobuje nebo aspoň zhoršuje tak se ho stejně nezbavíte. Atop. ekzém je imunologická reakce organizmu, kdy se přes kůži telo zbavuje škodlivých látek.alergen, který není schopno telo zpracovat, vyvolá imunologickou reakci a telo se ho snaží vyloucit a jednou z cest je kůže. I ty lepší přípravky ti může napsat pediatr, příp, alergolog (aspoň část zaplatí pojištovna)na dobu např. pylové sezony, kdy se zcela nelze vyhnout všem alergenům, v případě kombinace nebo samotné potravinové alergie ti stejně nic jiného než přísná dieta nepomůže. Pokud bude telo v pohodě zevnitř, bude i kůže v pořádku.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: SKIN-CUP

Název: Re: SKIN-CUP

- od: Marcela     datum: 2006-07-04
Skin-cup krém jsem synovi koupila v lékárné za Kč 470,-(přes internet se dá sehnat za Kč 420). Koupila jsem ho v době, kdy jsem si nevěděla rady, ekzém byl na ručičkách snad v té nejhorší podobě. Vysadila jsem kortikoidy a začala mazat tímto krémem a fungicidem, do tří dnů se ekzém zlepšil o 50%. Výrobcem je španělská firma a složení je na bázi zinku. myslím, že krém je prověřený, protože i naše lékárnice ho znala a doporučila ho. Pokud vám není líto peněz, protože to balení moc velké není, tak za zkoušku to určitě stojí. Protože nedávno jsem ho vypotřebovala, tak jsem si namíchala mastičku, která také velmi dobře zabírá a hlavně zklidňuje od sluníčka: panthenol (velká oranžová tuba), od Nivei zinková mast na opruzeniny s olejem z obilních klíčků a trochu indulony. Mažu ho 4-5x za den a výborné výsledky.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: SKIN-CUP

Název: Re: SKIN-CUP

- od: Adamčíková     datum: 2006-10-31
Dobrý den, mohu potvrdit, že krém je dobrý, více než dva roky jsem zkoušela vše na atop.ekzém-bez výsledku. Teprve Skin-cup mě zbavil tohoto problému stím, že kdykoliv se mi objeví znovu hned ho namažu a do 3 dnů mám klid. Bohužel cena je velice vysoká, ale stačí opravdu nanést an postižená místa tenká vrstva. Včera jsem si ho objednala v lékárně na Karlově nám. za předpokl. cenu 360 Kč. Dnes ráno jsem si ho šla vyzvednout a cena byla 458 Kč. Rozdíl pouze 98 Kč. Je to opravdu nenormální, co si distributoři a následně prodejci léků dovolují k pacientovi.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: SKIN-CUP

Název: Jak se projevuje alergie na mléko u malých dětí.

- od: Renáta Pilchová     datum: 2006-06-29
Prosím popíše mi nějaká maminka jak přesně se projevuje alergie na mléko u malých dětí?Popřípadě jak to nějak šetrně vyzkoušet jestli je nebo není dítě alergické? Nemůžu se tady toho nějak dopídit.Budu ráda za každý poznatek a zkušenost, děkuji moc!Ozvěte se i na meil!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Jak se projevuje alergie na mléko u malých dětí.

Název: Re: Jak se projevuje alergie na mléko u malých dětí.

- od: Lenka     datum: 2006-06-30
Základní info najdeš v článku alergie na mléčnou bílkovinu. KOžní příznaky jsou od hrubé suché kůže až po rudou kůži s puchýřky. Stupen reakce závisí na "velikosti alergie" od zmíněných kožních projevů přes zvracení, průjem, neprospívání až po anafylaktický šok. Zkouška se většinou dělá tak, že se kápne trošku mléka na předloktí, případně natře okolo pusinky. pokud pokožka zčervená, je zde reakce na podanou látku. Nic jiného nezkoušejte a navštivte pediatra a přesvěčte ho ke krevním testům a návštěvě odborného pracovistě. Mastičkama se problém nevyřeší.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Jak se projevuje alergie na mléko u malých dětí.

Název: atop.ex.

- od: Ivanka     datum: 2006-06-29
Ještě k mému předešlému dotazu, ve třech měsících jí pupínky zcela zmizely a byl klid. Když jsem ale začala dávat Nutrilon2 a příkrmy, znovu se jí to objevilo a je to skoro po celém těle.POraďte mi co mám dělat. Má doktorka mi dala Fenistil kapky.Neřekla co to je...POraďte prosím vy, jsem z toho už zoufalá.Děkuju!!!Hezký den!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : atop.ex.

Název: Re: atop.ex.

- od: Lenka     datum: 2006-06-30
Podle toho jak to popisujete je zde určitě nějaká imunologická odpověd organismu. Určitě přesvěčte pediatra a navštivte odborné pracoviště - alergologie, gastroenterologie. TRVEJTE SI NA SVÉM! Žádnými kapkami ani mastmi to nevyřešíte. Nechte si udělat testy na alergii složek mléka, může je předepsat i pediatr a celkových protilátek(rozhodně nejsou 100 %, ale něco aspoň napoví.) Objednejte se k odborníkovi. Objednací lhůty jsou měsíc a déle, tak těmi testy ušetříte čas a budete aspoň rámcově vědět), nezapomente ale, že to může být cokoli z toho co podáváte dítěti v příkrmech. POkud pediatr Vám nebude chtít vyhovět, trvejte si opravdu na svém a zároveň se asi poohlédněte po jiném, i za cenu toho, že budete muset někam dojíždět. Nicneřešící lékař Vám v budoucnu nepomůže.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: atop.ex.

Název: atop.exém

- od: Ivanka     datum: 2006-06-29
Ahoj, mám čtyřměsíční dcerku, je na umělém mléce. Ve dvou měsících se jí objevily kolem oušek a pod bradou červené flíčky, které se skládají z mnoha malinkatých pupínků.Kůže je drsná a zarudlá.Je to atopický exém?Mažu bepanthenem a koupu v oleji Linola. Jak vůbec atop.exém vypadá? Děkuju za odpověď
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : atop.exém

 

  Počet všech příspěvků : 4856

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava