Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4856

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: Milena     datum: 2007-03-27
Ahoj ,Fanda má alergii na pšenici,žito,vejce,mléko,banány,kukuřici,brambory a pomeranče,dietu je velmi náročné dodržet,když něco sní,hned je zahleněný,škrábe se,má astm. záchvat.Nimbový olej jsem koupila ve zdravé výživě,je i tělové mléko,olejem potírám postižené místo 2x denně,nebo ho pár kapek přidám do krému,dost teda zapáchá,ale docela se nám osvědčil,zkuste to,já vyzkoušela dost věcí ,než jsme našli co pomáhá.Nejúčinnější je dieta.koukni na w Milena
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: Re: Re: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: Jandula     datum: 2007-03-28
Prosim, kam mam kouknout? w Milena??? Diky
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: Denisa     datum: 2007-03-27
Ahoj,taky máme rozsáhlou potravinovou alergii,Nalcrom jsme zkoušeli,ale výsledek také žádný,ve výsledku nám pomohlo důkl.alergo vyšetření a hlavně testy na potraviny,chce to opravdu vše co jí..t.j.mouky,droždí,mléko,vejce,brambory,rýže..Dokud jsme toto nepodstoupili,tak výsledky nijaké a po výsledcích nasadili přísnou dietu,výsledek je sice vidět téměř okamžitě,ale je to boj..Maštičky a oleje jsou fajn,ale podstatu to neřeší.Přeji brzké zlepšení.Denisa
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: Renata     datum: 2012-04-22
Dobrý den, zkuste potírat postižená místa bahnem z Mrtvého moře. Velice dobrý je přípravek od Manufaktury (Manufaktura 100% přírodní bahno z Mrtvého moře). V prvních okamžicích po nanesení bahna postižená místa štípou a svědí, po třech minutách by však měl tento pocit odeznít. Po pravidelné aplikaci by měl ekzém ustoupit. Nic nezaručuji. Nicméně mně osobně toto pomohlo. Hodně štěstí! :)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: Marika     datum: 2007-03-28
Z 3 ročných vlastných skúsenosti môžem potvrdiť ( mám potravinovú alergiu), že mi Nalcrom vôber nepomohol. Problémy som mala stále rovnaké, či som Nalcrom brala alebo som ho vynechala.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

- od: ciza     datum: 2007-03-31
Dcerka bere Nalcrom jiz ctvrtym rokem,/je ji sest a pul/. Tento lek nevyleci alergii jako takovou,nemusi ani zmirnit ekzem,ale nedopusti,aby pripadny alergen,ktery se dostane do traviciho traktu vyvolal velkou reakci,popr. alergicky sok... Je to spise prevence ,nez ze by mel lecit samotnou podstatu alergie. Zvlaste u deti,ktere se budou ve skolnim veku stravovat v jidelnach apod.,je myslim tento lek na miste.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Nalcrom - potravinova alergie, ekzem

Název: cukor

- od: Marika     datum: 2007-03-23
Prosím Vás o radu. Nepomôže mi niekto s tým, že ako sa dá zistiť intolerancia na cukor. Kde by mi to eventuálne zistili.Prosím, prosím pomôže mi.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : cukor

Název: Re: cukor

- od: Lenka     datum: 2007-03-23
Krevní testy na laktózovou inteleranci nejsou. Dá se to zjistit jedině eliminační metodou, případně podáním, nejlépe dětského granulovaného čaje, který je slazený laktózou (dle uvedeného složení), pokud budou potíže i po čaji včetněmléčných výrobků, tak se pravděpodobně jedná o tuto diagnózu. jinak se dá zjistit biospií střeva jako se provádí u celiakie.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: cukor

Název: Alerie u obou dětí

- od: Klára     datum: 2007-03-23
Již několikrát jsem zde měla dotazy na svou roční dceru, má ABKM, a další alergie na ovoce-meruňky, hrušky, hroz.víno, pyly, vejce? a dále byla testována, ještě neznáme výsledky....nyní však bylo i mému 4,5letému synovi Matýskovi diagnostikováno astma, čekají nás testy jak na potravinovky, tak pyly, prach apd.Máte někdo zkušenost, že by postihla alergie takhle obě děti, i když u syna se dotěďka nic neprojevovalo /byl teda nedonošený, 34.týden, resuscitovaný, nezralost plic-2dny n kyslíku, nedomykavost chlopně, plno dalšíc poporodních komplikací, do roka Vojtovka, sledvám kardiologem, chlopeň uzavřena, po cca roce zcela zdravé bezproblémové, jen hyperaktivní dítě/? Mimo to , dceři chtějí preventvně nasadit také dýchátka, zatím nedefinovali co? Můžou se i u yna projevit potravinovky? Z rodiny nikdo netrpí žádnou alergií, jen naše děti. Ještě bych chtěla poradit, de je dobrá alergologie a imunologie, spadáme pod Bulovku, s dcerou však jezdíme na gastro na Karlov a na očkování a alegologii do Motola, syna jsem tedy dala taky do Motola, bych to měla při jednom. Ráda bych všechno sjednotila do jedné nemocnice, máte nědo zkušenosti s gastro v motole? Za každou radu budu vďečn.Díky, klára
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Alerie u obou dětí

Název: Re: Alerie u obou dětí

- od: Lenka     datum: 2007-03-23
My chodíme na gastro na Karlov a rozhodně bych neměnila. S bulovkou mám jen špatné zkušenosti. Jinak to, že dítě je hyperaktivní může souviset i s alergiema, dietou se tento stav může, když ne odstranit, tak hodně zmírnit Naše dítě bylo taky velmi živé a na okolí (bohužel i na předchodího pediatra působilo jako hyperaktivní), ovšem my jsme měli po porudu Apgara na samý 10, takže k hyperaktivitě nebyl důvod, dietou si situace výrazně zlepšila - nadměrnou imunologickou reakcí je tělo zatěžováno toxiny, které vznikou jako vedlejší produkt při špatném trávení alrgizujících potravin. Jinak můžu říct, že v motole je dobrá chirurgie, alergo nemám vyzkoušené, my chodíme jen na gastro. POkud jste na Karlově spokojeni,tak bych to něměnila, taky jezdíme na očkování do Motola, ale jen na to očkovací centrum.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alerie u obou dětí

Název: Re: Alerie u obou dětí

- od: Blanka     datum: 2007-03-25
Ráda bych zjistila s jakou pravděpodobností se vyskytuje alergie i u druhého dítěte.4 letý syn má alergie na potraviny již od 4 měsíců po narození postupně se přidaly i pylové alergie.Potravinová alergie se vyskytla v naší rodině prvně až u něj.S manželem bychom mu pořídili sourozence ale možnost,že si všechny útrapy prožijeme znova od začátku nás trochu děsí.Děkuji každému kdo má s tímto nějakou zkušenost.Děkuji za odpovědi.Blanka
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alerie u obou dětí

Název: Osobní asistent v MŠ

- od: hana     datum: 2007-03-23
Mám čtyřletého synka s těžkou potravinou alergií(hrozba anafilaxe při nedodržení přísné diety)), kterého bych chtěla dát z důvodu jeho správného sociální vývoje do MŠ. Náš alergolog nám doporučil zajištění osobního asistenta. Nemáte někdo zkušenosti, jak postupovat, kde žádat...
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Osobní asistent v MŠ

Název: Re: Osobní asistent v MŠ

- od: Lenka     datum: 2007-03-23
Z mých zkušeností: pokud jste z Prahy, tak existuje speciální dietní školka. Jinde je praxe taková, že rodiče dávají dětem sebou do školky vlastní svačinku, případně i oběd, ale většinou je berou před obědem domů.Pokud jsou synovi již 4 roky, tak už určitě ví, co jíst smí a co ne. Naše dítě si od nikoho nevezme nic k jídlu, na všechno se chodí ptát a jí jen,co mu dají ve školce (doetní stravu)- z mojí zkušenosti je dítě schopno tuto situaci ve 4 letech zvládnout. Asistent mi přijde zbytečný, když je dítě spopné všechny úkony zvládnout samo a asistent stejně přesně neví jak to s tím jídlem máte a musel by se všechno naučit, což není otázka několika hodin. Když to shrnu, přijde mi zbytečný.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Osobní asistent v MŠ

Název: Re: Osobní asistent v MŠ

- od: Denisa     datum: 2007-03-24
Při takovémto velkém riziku se mi zdá nejbezpečnější ho dávat do školky bez oběda.Já to praktikuji tak(mám také těžkého potr.alergika na vše..),že po snídani ho odvedu do školky a před obědem ho vedu domů.Svačinu nejí,vydrží.Párkrát si vzal suché pečivo ve školce.Mám jistotu,že se mu nic nemůže stát..
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Osobní asistent v MŠ

Název: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

- od: Roman     datum: 2007-03-22
Dobrý den před 2 dny nám zjistili u naší 3 měsíční dcery alergii na mléko, dle výsledků krevních testů. Jelikož manželka už od 2 měsíců nekojí, tak doteď dostávala mléko Nutrilon Ha, které jí náramně chutnalo. Teď ale když se prokázala alergie, tak jí doktor předepsal Nutrilon Pepti MCT. Ze začátku ho pila bez problémů, ale včera a dnes je vidět že jí vůbec nechutná, takže se napije trochu aby zahnala hlad a pak už nechce. Jelikož je toto mlíko jedíný přísun její potravy tak máme strach že nám bude pěkně hubnout. Nemáte někdo nějakou zázračnou radu jak z toho ven? Děkuji předem za každou radu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

Název: Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

- od: bea     datum: 2007-03-22
Ahoj, myslím, že jediná rada je vydržet, zní to tvrdě, ale to dítě prostě hlady neumře, má pud sebezáchovy a chytne se. Jinak, alergické děti nebývají dobří jedlíci. Nechutenství je známkou alergie. Pokud skutečně máte prokázanou alergii, dieta je vaše cesta.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

Název: Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

- od: Klára     datum: 2007-03-23
My máme při alergii na ABKM Neocate, dcera dostala prvně nUTRILON PEPTI, al po čtrnácti dnech se prokázalao, že nesnáší ani toto mléko a přešli jsme na neocate, nyní neocate advance. Pokud ho dcera odmítá, může jít i o nesnášenlivost tohoto mléka, děti to někdy vycítí a nebo si na něj musí zvyknout. Žádně dítě podle naší lékařky hlady ještě nezemřelo. Bohužel mohu Vám poradit jen trpělivost:)) Klára
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

Název: Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

- od: Lenka     datum: 2009-05-31
Dobrý den, měla bych pro vás ještě jednu rady. Zkuste zajít do lékarny a poptejte se na Bebu - je toho víc druhů i kdo trpí alergyjí. Poradili nám to v lekárně i v porodnici. Zkuste to a snad to zabere. Budu držet palečky. S pozdravem Lenka
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

Název: Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

- od: Petra Horváthová     datum: 2009-07-21
Dobrý den, reaguji na vaši prosbu o radu, mám nyní ročního syna se silnou alergii na mléko, Davídkovi také nutrilon alergy care - pepti nechutnalo, nikdy ho nechtěl pít samotné, jen trošku a konec, tak jsem to začala dělat tak, že jsem mu do toho začala přidávat rýžovou kaši od Hami - banán, broskev, jablko, je to pak o moc lepší, mléko se zahustí podle potřeby a zístká úplně jinou chuť, další možnost je ve zdravé výživě rýžový slad, přidat lžičku a mléko se zjemní a osladí a není tak ,,hnusné,,, ale přidání té kaše je spolehlivé, malá se vám více napapá a bude jí to určitě více chutnat, mám to ozkoušené, dělám to tak pořád do teď, protože jinak bych to do něj také nedostala, kdyby jste potřebovali s čímkoli poradit, obraťte se na mě prostřednictvím mailu, Horváthová Petra
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Alergie na mléko u 3měsíční dcery a odmítání Nutrilonu Pepti MCT

Název: alergie na mléčnou bílkovinu

- od: Eliška     datum: 2007-03-20
Dobrý den, Deniso prosim vás píšete, že až se najde příčina tak krev ze stolice poměrně rychle zmizí, ale mohla by jste mi to trochu přiblížit či pár dní nebo týden či víc? Sestra mi řekla, že alergologie do tří let věku není přesná neboť se vyvíjí stále imunitní systém a na krevní testy je malý. Dnes je to sedmý den.Včera jsem myslela, že se to lepší neb nebyli prasklé žilky, ale dnes se to zhoršilo a o dost.Vím, že musím být trpělivá, ale přesto se zeptat musím.A ještě jedna věc mohu křupky? Píšou, že jsou i pro bezlepkovou dietu v klidu, nechápu proč v klidu.Děkuji za každou odpověď
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : alergie na mléčnou bílkovinu

 

  Počet všech příspěvků : 4856

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava