Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4851

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: alergie na BKM?

- od: bea     datum: 2009-03-18
Ahoj, to že ti malý pěkně přibírá je důležité. Hodně dětí ma atop. ekzém a nejsou alergici na mléko. ty krvavé nitky jsou horší, ale prý to může být tím jak se střevo roztahuje, roste. Je dobře, že jsi už byla na alergologii. Testy jsou průkazné i u miminek. Zatím koj, pokud to jde. Pokud ne, nenasazuj nermální sunar, ale od 5 . měsíce příkrmy a pokud bys potřebovala nahradit i mléko, tak si nech napsat alespoň nutrilo pepti. Do té dob budeš mít už výsledky z alergologie. Když kojíš, dodřuj bezmléčnou dietu ( v chlebu mléko není, bez sýrů, jogurtů, másla) Je dobré taky omezit dráždidla, jako ostrá jídla, kyselé, citrusy. pozoruj reakci na vejce. Kůži promazávej něčím nedráždivým a zajdi na kožní, tam poradí víc. Ať se vám daří.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: alergie na BKM?

Název: ekzém

- od: Marie     datum: 2009-03-12
Ahoj tady maminka 1,5 ročního kloučka od 6měsíců používame krémy od pana Houngbedji a byly to jedine co nam pomohlo. Můj syn ma velmy sylny ekzem a bez techto přípravku jsem stracena. moc vas všechny prosim kdyby nekdo věděl kde je sehnat napište mi ma můj email. dekuju
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : ekzém

Název: Re: ekzém

- od: Věra     datum: 2009-03-13
Marie, přečtěte si toto: Ministerstvo zdravotnictví postupem podle § 80 odst. 1g) zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, stanoví jako nebezpečné tyto výrobky: NEWSKIN Plus (spotřebujte nejlépe do: 10/2010) ADIBEL cremor (spotřebujte nejlépe do: 14/2010) Výrobce: ADIONOCOSMETICS, Houngbedji, Tyršova 46, 40721 Česká Kamenice. Ve výrobcích byla prokázána přítomnost glukokortikoidu,a to betamethasondipropionátu v koncentracích 4,9 mg/kg (Adibel cremor) a 4,8 mg/kg (Newskin Plus). Jestli oužíváte tyto krémy, je u nich prokázána přítomnost glukokortikoidů. *V*
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ekzém

Název: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-04-09
My jsme se spojili s panem Nestorem Houngbedjim ,ktery je opravdu v Beninu. A prestavte si ,ze originalni masti NESTOCOSMETICS jsme od nej dostali zadarmo. Ty jsou opravdu jine nez dostavame. Manzel si nechal zhotovit celkovy rozbor a ani kapka kortikoidu. Tedy lepsi si ty masti nechat posilat primo z Afriky. Prestavte si ,ze pan Gaston Houngbedji mel policejni kontrolu v Ceske Kamenici a v Praze. Pred ctrnactidny zmizel a udajne je v zahranici. Pani Lambertova ,ktera ho zastupuje se boji masti dale prodavat.Ten ADIBEL cremor obsahuje urcite kortikoidy. Jestli ne, procpak pan Gaston uprchnul do zahranici. Ministerstvo ma asi pravdu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: ekzém

- od: Lenka Sedláčková     datum: 2009-04-14
Dobrý den, paní Jano chi Vás požádat o kontakt na pana Nestora Hounbedji v Beninu. Mám desetiletého syna s ekzémem a trpí jím od narození a nic jimého mu nezabírá.Předem moc děkuji Sedláčková.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jitka     datum: 2009-04-16
Připojuji se a také moc prosím o kontakt na Nestora. Od konce ledna 2009 jsem se léčila u Gastona z České Kamenice, sice zatím moc bez výsledků, by spíš naopak...Ale jeho bratra bych kontaktovat chtěla a masti vyzkoušet.Děkuji...
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: ekzém

- od: světlana     datum: 2009-04-19
Vážená Jano,paní Petra se nebojí produkty Adionokosmetiky prodávat, jen respektuje nařízení MZ ČR, což je asi docela pochopitelné. A nařízení, pokud vím, se vztahuje i na Nestokosmetiku Nestora Houngbedjiho - též tam vyšly zakázané kortikoidy a to hned několikrát,a to ať je zde nebo v Beninu. Jen jestli to nebyl on, kdo chtěl zlikvidovat vlastního bratra prostřednictvím podvržených mastí. Pro něj jako farmaceuta není problém do masti či krému přimíchat kortikoidy. Nestora znám osobně a rozhodně to není člověk, který by něco někomu dával zadarmo, takže to je docela podezřelé. A položte si otázku, proč před lety odešel pan Nestor? Nebyl to stejný důvod, jak vykreslujete u pana Gastona? Nedám na Gastona dopustit, vyléčil mi u celé rodiny lupenku.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: ekzém

- od: petra     datum: 2009-11-25
on vám dá zadarmo mast protože ví že si jí pak koupíte, vše se varábí nelegálně v čr, z afriky je jedině pan Gaston, jinak žádná přísada :)) a zabírá to protože v tom jsou kortikoidy.. a vy si na ně zvyknete, bez jeho krémů budete osypaná, takže jste na nich závislá ! jako na jiných kortikoidech, levnějších a od lékaře
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: jana     datum: 2009-04-27
Pokud vime veskere inzeraty pani Petry Valove (rozena lambertova)byly ve smyslu toho,ze prodava kosmetiky cernosskeho lekare Nestora Houngbedjiho nikoliv ADIONOKOSMETICS. Z jistych zdroju je nam znamo a to dukladne, ze veskere masti analyzovane MZ byly odebrane primo u pana Gastona v Ceske Kamenici nikoliv prostrednictvim treti osoby.Dalsi jsme si objednali pro jistotu od pani lambertove a obsah i obaly byly naprosto totozne. Je tady podezrele,ze vubec zkrytym vyrobcem falesnych pripravku poskozujicich jmena bratru Houngbedji je firma Petra-76@seznam.cz. Kazdopadne policejni dohled a dohled MZ pokracuje ,dale s nasi spolupraci. Je nutno si uvedomit,ze MZ nezakazuje vyrobu NESTOCOSMETICS ani ADIONOKOSMETICS ,ovsem nesmeji obsahovat kortikoidy. Nam pacientum nezajima domnenka o pripadnem sporu mezi bratry. My chceme byt zdravi bez kortikoidu. Pani Petra inzeruje,ze prodava i caje doktora Nestora. Tyto caje dostava take primo z Afriky nebo si je micha sama. Musime si dat velky pozor aby vyrobcem kortikoidu nebyla prave pani Petra. My Cesi jsme nekdy velice !!!!!.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-04-28
Radostna zprava pro ekzematiky: Autor produktu ADIONOCOPSMETICS pan Gaston je opet v CR a uz tri dny ordinuje v Ceske Kamenici - Tyrsova 46. S nasim znamym lecitelem jsme se spojili na cisle 603753341. Pan Gaston nas uvital v dobrem a zduraznil, ze bude nadale vyrabet nejen pripravky Adionokosmetics ale i kremy ci masti NESBEL, NESTAR ,HONORIN , atd. Podle Gastona je sdeleni MZ pouze politicka zalezitost a pacienti se nemuseji bat jeho pripravky dale uzivat. S bratrem nema zadne spory a pouze si nepreje dalsi spoluprace s pani Petrou Lambertovou. Tedy dobre masti bez kortikoidu budou k dostani primo na miste v Ceske Kamenici, tvrdi pan Gaston.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-11-25
Nestor a Gaston jsou bratrové a vš vyráběli spolu, jen Nestor utekl
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: alexis     datum: 2011-05-24
Nestor je ze všech třich bratru nejstarší proč on by měl byt nejhorší ja Nestora znám je to muj strejda a ten rozhodně takový jak si myslíte není tak nesudte knihu podle obalu
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Ivana     datum: 2015-05-27
Prosím p. Světlanu o kontakt na Nestora. Rovněž ho známe osobně, ale zatím se mi nepodařilo od jeho nuceného odchodu zjistit ani platný mail do Beninu. Velice děkuji!!!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-05-04
Jistota je jistota: pro svoje zdravi musime mit jisto,musime vedet ze je vyrobce i prodejce skutecne seriozni. Pripravky ADIONOCOSMETICS si kupujte jen a jen primo, rikame pouze u pana Gastona v Ceske Kamenici a nechte si od neho potvrdit nakupni doklad pro pripad reklamace.Pravdicka je zde na povrchu a kazdy kdo uziva nebo uzival Adibel cremor nebo alespon Newskin Plus cremor to musi vedet. Na prodeji uvedenych pripravku nemela pani Petra Lambertova ( Valova)zadne povoleni, zadnou smlouvu s vyrobcem a na velke milionove zisky nikdy nepodala danove priznani. Kdo tedy kazi jmeno bratru Houngbedji ? Radsi si nic nekupujte tam kde je hrozna a nebezpecna nejistota !!!! Chceme zdravi ale predevsim jistotu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: petra     datum: 2009-11-25
pan Gaston vyrábí krémy které obsahují kortikoidy, které se nesmí aplikovat bez lékařského předpisu a dlouhodobě. Politická záležitost je nesmysl, koukněte na stránky ministerstva zdravotnicví, kde je test jeho mastí.Je tam psáno že obsahují kortikoidy. V tom politiky moc není, co ?Nebuďte blázni a dejte si krémy otestovat, než je použijete!!!!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: alexis     datum: 2011-05-24
drž hubu nestor odsad musel odejit na roskaz soudu bylo to ve správách tak drž klapačku a nepomlouvej
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: luděk     datum: 2009-05-05
Důležitá Jano, četl jsem vaše příspěvky a jděte s nimi fakt do prdele. Koukám, že pěkně měníte názory - nejdříve je Gaston podvodník a utíká do ciziny - viz příspěvek z dubna a teď už je zase nejskvělejší. Co ta náhlá změna? Teď už chybí jen informace, že si můžeme kosmetiku kupovat u vás. Na svini se vždycky někde vaří voda, že? Pro uklidnění všech - od Petry - není podvodnice, jsem měl mastí několik a které jsem si dal dle vlastního výběru testovat, byly vždy v pořádku.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-05-08
Je nutno si uvedomit,ze kortikoidni masti maji skutecne radu vedlejsich ucinku. Nesmeji proto byt soucasti kosmetickych pripravku a podle MZ museji byt pod dohledem lekaru. Osobne masti ani kremy neprodavam a nevyrabim. Podle MZ jsou pripravky ADIBEL a NEWSKIN PLUS nebezpecne protoze obsahuji glukokortikoidy. Jsou to zrejme pripravky jejichz vyrobcem je Gaston houngbedji, Ceska Kamenice Tyrsova cp 46. Konstatujeme vsak (jako statni urednice),ze stejne pripravky prodava pani Petra Lambertova (Vdana Valova),a to bez povoleni a bez smlouvy ci souhlasu vyrobce. Pan Gaston tvrdi( po jeho navratu z Afriky ),ze jsou jeho pripravky ciste. Procpak kupovat u nepovoleneho prodejce kdyz mohu jit primo ke zdroji vyrobce. Jistota je jistota. Mame-li masti a kremy primo a pouze od vyrobce ,pak muzeme jednoznacne prokazat zda obsahuji skutecne zakazane kortikoidy ci nikoliv. Je-li nekdo podvodnik ci nikoliv to uz je zalezitost statnich bezpecnostnich organu. Pacienti potrebuji hlavne zdravi a jistotu. Kupte si veci,ktere vam pomahaji pouze tam ,kde mate jistotu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Jana     datum: 2009-05-11
Romano, rikate ze mate dite ekzematika a chcete vedet kde kupovat krem Adibel. Kazdopadne mate lepsi jistotu si masti objednat u vyrobce nez si je brat od treti osoby. Jestli jste skutecne mela Adibel cremor, anebo jestli jste si alespon precetla zpravy MZ,tedy jste urcite poznala,ze autorem Adibelu neni dr.Nestor ale firma ADIONOCOSMETICS-Gaston Houngbedji ,Tyrsova 46 Ceska Kamenice - tel.603 753 341. V diskuzi jsem nepsal o potvrzeni bezpecnosti kremu. V diskuzi dne 2009-05-04 jsem doslova psala :"Pripravky Adionocosmetics si kupujte jen a jen primo u pana Gastona v Ceske Kamenici a nechte si od neho potvrdit nakupni doklad pro pripad reklamace nebo overeni pritomnosti kortikoidu." Dale je nutno si udelat jasno, ze autorem NESTOCOSMETICS je dr.NESTOR ,ktery je davno a na trvalo v Africe:jsou to pripravky NESBEL,NESTAR,NESTORIN,HONORIN,JOSIDERM,NESTARISIN,NETUSIN ,NETUS cremor ,atd. Tyto pripravky NESTOCOSMETICS se prestaly vyrabet v CR od roku 2004. Podle slova doktora NESTORa pripravky,ktere se objevi na ceskem trhu pod znackou NESTOCOSMETICS jsou padelky a jsou tedy nebezpecne. Pan Gaston ani pani Lambertova(Petra Valova) nemaji pravo pripravky NESTOCOSMETICS vyrabet ani prodavat. Za dalsi, autorem ADIONOCOSMETICS (Adibel cremor, Newskin Plus cremor) je Gaston Houngbedji z Ceske Kamenice. Doufam,ze konecne pochopite uvedene rozdilnosti. Chcete-li Adibel pak muzete ho mit primo od Gastona z Ceske Kamenice(CR). Chcete-li NESBEL nebo NESTAR (tj.NESTOCOSMETICS) tedy jen od doktora NESTORa z Afriky. Dekujeme za vaseho usili o pochopeni. Kremy a masti NESBEL, NESTAR,GASTRON purum, JOSIDERM, HONORIN,ALEXOL ,NESTEROL atd se v CR nevyrabeji .Pokud nekdo vam neco takoveho nabizi,tedy jsou to padelky a okamzite sdelte vse policii. Jana Merkova
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

Název: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

- od: Luděk     datum: 2009-05-08
Jano, pořád se o někoho otíráte a údajně hájíte zdraví nás všech, což Vám já osobně nevěřím. Ale těšil jsem se, když jste taková pisatelka, jak se vyjádříte k příspěvku, který jste uvedla 9.4. a další 28.4., který byl úplně opačný. A kam si kdo půjde pro cokoliv, je snad každého věc, nemyslíte? Nehrajte si na lobistku!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekzém

 

  Počet všech příspěvků : 4851

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava