Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4847

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Petr     datum: 2008-05-24
Po panu Nestorovi je vyhlášeno celostátní pátrání. Jsou pro to vážné důvody. S ekzémy jsou vážné starosti. Bohužel léčba není jednoduchá a využívají toho podvodníci. Pokud používáte k léčbě přípravky a měli byste zájem o prověřit jejich složení, zda neobsahují či obsahují jaké kortikosteroidy, můžete kontaktovat E-mailovou adresu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Daniela     datum: 2008-06-26
Dobrý den, prosím Vás má 5 letá dcerka má lupénku, slyšela jsem , že pan doktor dokázal hodně lidem lupénku pozastavit. Můžete mi prosím zaslat tel. číslo a cca kolik se u pana doktora platí. Moc děkuji za odpověd. Stejskalová Daniela
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Jarka     datum: 2008-09-21
Dobrý den, Dr. Nestor Houngbedji mému synovi také velmi pomohl, ale masti nám teď docházejí. Prosím Vás o kontakt buď na něj nebo alespoň na prodejní místo. Děkuji Vám předem Jarka
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Marie     datum: 2008-10-05
Prosím o zaslání tel.kontaktu na pana Dr.Nestor Houngbedji. Děkuji srdečně.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Martina     datum: 2010-03-16
Dobrý den, nevíte jestli nestor ordinuje ještě v čr, prosím o nějaký kontakt předem moc děkuji Martina
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Eva     datum: 2008-09-16
Prosím, zajímá mě jestli opravdu masti černošského lékaře obsahují kortikosteroidy??? Mátr nějaké důkazy? Díky za všechny informace.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Hana     datum: 2009-03-03
Dobrý den,moje sestra ma nyni jiz devitileteho syna u ktereho se mesic po jeho narozenim objevil ekzem.samozrejme s nim chodila na ruzna vysetreni. ve dvou mesicich lekari rozhodli o jeho hospitalizaci do nemocnice. Po ctrnacti dnech se vratil( samozrejme ze sestra v nemocnici byla s nim)v nepopsatelnem stavu kdy ekzem nemel jen na obliceji a hrudi,ale mel ho ve vlaskach na zadech rucickach proste na celem tele sestra ma dodnes schovane fotografie. Tehdy jsem ji sehnala sama kontakt na pana doktora,ktery ho zacal lecit a prubeh lecby ma cely taktez foceny,vysledky byly poznat po nekolika tydnech a zhruba po pul roce mel po problemech,ktere se mu do dnesnich deviti let jiz neobjevily,tim samozrejme nechci zpochybnovat lecbu nasich koznich doktoru,ale timto se chci zastat pana doktora,kteremu jsem za sveho synovce vdecna.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Jiří     datum: 2009-02-16
POZOR!!!!! stránky které mluví za vše doufám že mne nikdy sám p. doktor nepotká protože bych se neudržel - po 2 letech používání přípravků pro mého syna se dočtete tyto info. tak snad chápete chcete kontakt: Tyršova 46 Česká Kamenice 407 21 tel 412 582 048 myslím že po odvysílání na TV Nova už telefon zvedat nebude ani v Praze tn.nova.cz/magazin/zena/zdravi-a-zivotni-styl/hygienik-varuje-pred-nebezpecnymi-kremy.html
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: drSinuhet     datum: 2009-03-05
A pomohly mu ty léky nebo ne? Pomohl mu nejaky jiny dermatolog? Co si myslite ze normalne dermatologove mazou? Myslim ze jeho masti zadne kortikoidy neobsahuji delal jsem si rozbor ve sve laboratori a nic.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

- od: Monika     datum: 2009-03-13
Dobry den,masti Gastron a Nestar jsem pouzivala tak 8 let a pomahaly mi. Kuze je presto velice sucha,takze na mastech jsem zavisla.Asi pred 6 mesici jsem si znovu chtela masti objednat u Petry Lambertove a bylo mi receno,ze Gastron dostava nove baleni a bude se jmenovat Lispeau a Nestar bude k dostani v baleni nazvanem Newskin Plus.Chtela jsem se poradit,kam bych mohla tyto masti poslat na rozbor a ujistit se,ze neobsahuji zakazane glukokortikoidy. Predem diky za radu.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

- od: Vera     datum: 2009-03-13
Zavolejte si na Státní zdravotní ústav v místě bydliště a dömluvte se s nimi.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

Název: Re: Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

- od: Petra     datum: 2009-11-25
Gaston a Nestor jsou bratrové. Nestor již utekl, protože se bojí tres. stíhání. New skin a jiné lrémy vyráběné Gastonem H. jsou zakázané varábět (vydalo MZČR) protože krémy bbsahovali kortikoidy, což je zakázané prodávat bez předpisu.Také jsem u gastona byla se synem, a dostali jsme krémy, poté jsem zjisila jeho zákaz výroby , k dnešnímu dni dávám podnět na vyzkumný ústav pro rozbor krémů New skin, skinklin a belpeau a baby gel- mýdlo. výsledky dám sem. Obávám se že krotikoidy obsahují. Pro tyto druhy krémů chodte k lékaři, vědí proč je to na předpis!!! Neriskujte zdraví vašich dětí.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Re: Atopicky ekzem - nestor Houngbedji

Název: Re: Lupénka - nestor Houngbedji

- od: Marie Fišerová     datum: 2011-10-30
Také ho hledám. Pokročila jste, paní Jano, v jeho hledání? V kladném případě mi prosím sdělte Vaše nové informace. (Jsem ze Šluknovského výběžku.)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Lupénka - nestor Houngbedji

Název: co to je?? A co je příčinou?

- od: Simona     datum: 2006-03-03
Chtěla dych se omluvit za obsáhlý dotaz, možná zmatečný, ale máte-li někdo podobné potíže, či máte-li nějakou radu, prosím poraďte. Mám dceru 27měsíců starou s normální porodní vahou, bez neobvyklých či častých nemocí. Kojení v pořádku, mléko i mnléčné výrobky také tráví bez potíží. Nezvrací, nedáví se.Žije v nekuřáckém prostředí se dvěma psy a ptáčky doposud bez jakýchkoli reakcí. Jídelníček převážně bílé maso a zelenina, sladkosti minimálně - čokoláda a gumoví medvídci. Jinak tyčinky a čas od času chipsy.V koupeli nemá žádné pěny ani mýdla, šampon Johnson. Jediné, co se událo před 14 dny jiného, než obvykle,byl dětský ples, ze kterého si donesla pár trofejí. Plastové kuželky, kovovo plastový bubínek a jiné. Faktem ale zůstává, že si s těmito hračkami hraje jen sporadicky, ale hraje. Z oblečení nemá nic nového,rukavice bavlněné, ale na větší zimu od větnamců hrubé - občas se jí zapotila ruka, ale opět je na rukou už asi 5dní neměla. Prášek mám dětský-už jsem ho několikrát měla,navíc reakce třeba v tříslech či na zadku není. V bytě není nový předmět, jen na co v poslední době ještě často sahá, jsou sochy ze dřeva-dostupné v běžných obchodech. Jinak já měla podobné projevy také, ale zmizely během 10ti dnů aniž bych vědomky cokoli změnila. Pravdou je, že jsem je rozškrábala. A nyní k projevům. Objevily se jí asi před 14dny na dlaních spousty malých, jakoby vodnatých puchýřků. Silně to svědí a ruce jsou jakoby oteklé a rudé a horké. Pár stejných má také na ploskách nohou, ale je jich tam tak 5-10kusů. Jinak nikde po těle nic. Včera se přidala na břiše suchá ložiska bez puchýřů a svědivosti. Jsou jen na břiše a jsou slitá a jemně narůžovělá a šupinatá - suchá. U lékaře jsme samozřejně byli, ale zatím nic nepomáhá. Dostávala kapky fenistil a calcuim chloratum - bez efektu. Nyní má 3dny dithiaden a calcium a opět bez efektu. Svědivost a zarudlost stejná. Vím, že nemůžete určit diagnozu, jen bych vás chtěla požádat, zda náhodou neznáte takovéto lokální výskyty u specifických alergenů, aby jsme mohli alespoň začít eliminovat alergeny. Nelze eliminovat vše a nevím si rady, odkud začít. Za jakoukoli radu děkuji a pěkný den.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od: Monča     datum: 2006-03-04
ahoj,je to určitě alergie?já dost trpím na opary a podle toho jak líčíš puchýřky bych tipovala na opary.Ale určitě jděte na alergologii udělat si testy.A taky bych možná zrušila ptáčky,měla jsem andulky a najednou mi onemocněli a dokonce to bylo přenosný na lidi,až časem jsem se z dokumentu o andulách dozvěděla kolik takových nemocí přenáší a jim nic není už bych si ptáky do bytu nikdy nedala.Hodně štěstí.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od: simona     datum: 2006-03-04
Mončo, právě že já vůbec nevím co to je. A ani jsem neměla tušení, že opary mohou být na rukou. Zajímavé je, že já to mám taky, respektive měla jsem to, ale taky je faktem, že v obličeji opar mám. Ptáčky máme dosti izolované. jsou na chodbě a dcera kolem nich projde tak 3x za den. Ale pokud to může být ono, samozřejmě je dáme pryč. Jinak si nejsem vědoma ničeho, ale dcera se zase celou noc proškrábala. Ty ruce jsou jako exematické, ale na dlaních exém nebývá a navíc to není suché, tedy pokud puchýř nepraskne, pak je to suchéPrášky nezabírají a dr zatím zkouší. Trvá to 16dní, takže je asi třeba najít příčinu, ale mi to příjde dlouho. Díky moc za tip.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od: Monča     datum: 2006-03-04
Hm tak to asi tedy opar ne,ten je sice přenosný dokonce infekč.,ale je pod puchýřkem mokrý a praská.Už jsi zkoušela řepíkovou koupel?Zatím.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od: Lenka     datum: 2006-03-04
Když ti zatím nic u malé nepomohlo, tak moje rada jít na kožní (nevím jestli dělají na alergilogii)a vzít vzorek puchýřku na rozbor. Tím nic nepokazíš a výsledek bude jistota. Jinak k mému příběhu. Syn ve 2 letech pravděpodobně chytil v ZOO (ale může to být od jakéhokoli zvířete dle info na kožním) bakteriální infekci kůže. Vypadalo to dost podobně podle tvého popisu. Diagnózy doktorů zněly od neštovic, pátou nemoc,přes alergii, ale nic nezabíralo. Trvalo to 6 týdnů, než jsme dostali silná antibiotika a konečně to pomohlo a my a syn se konečně v noci vyspali. Takže moje rada je kožní odd. nejlépe v nemocnici, zmínit zvířata v domácnosti, a bud vzorek na biopsii nebo jiný typ léčby (u nás antibiotika). Pro mě ty antibiotika tehdy byly jako zázrak. I mast, kterou jsme dostali na kožním napoprvé sice zabrala, ale za 3 dny se malý obsypal znovu. Držím palce a ozvi se jak dopadnete.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od:     datum: 2006-03-08
Moc Vám všem děkuji. Odebrala jsem veškeré možné a nemožní jídlo a pochutiny, které byť možná jen zavání možnou alergií. Dcera tedy jí jen holé polévky, masa a brambor či rýži, bez zahuštění moukou smetanou, vajec a podobně. Lepek zůstal jen v pečivu. Veškeré ovoce i sladkosti jsem dali také pryč. Jako dobroty má suchary, okurky a spec. potraviny. Chudák holka. No ale, jaksi se mi jeví, že to jakoby ustupuje. Puchýře jsou pryč a ruce i plosky jsou suché, jako exematické, ale svědění ustoupilo. Máčela jsem to v heřmánku a bere dithiaden. Tak a ted musíme počkat, až to vymizí a pomalu začít přidávat jídlo abychom přišli na původ. Na kožní jdeme tak i tak, ať to testy, půjde-li to pomohou zjistit. Chci se ani vyvarovat kortikoidů, pujde-li to. Moc vám děkuji za tipy a krásný den.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

Název: Re: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

- od: bea     datum: 2006-03-11
my jsme taky měli puchýřky na dlaních, ale malá je atopik, tak jse to brala jako jednu z forem. Kožařka mi poradila koupat ruce několikrát denně v roztoku hypermanganu růžovém jako piják.Heřmánek je totiž pro atopiky nevhodný.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: co to je?? A co je příčinou?

 

  Počet všech příspěvků : 4847

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava