Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4840

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Re: Alergie na česnek?

- od: Kateřina K.     datum: 2012-08-06
Dobrý den, zcela chápu, mám ten samý problém... :-(
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Alergie na česnek?

Název: Re: Re: Re: Alergie na česnek?

- od: pavla     datum: 2016-02-01
Dobrý den,je možné,že po konzumaci česneku manželovi o puchne některá část obličeje?Nejdříve to byly různé části rtů,teď již po několikáté jedno oko.Konzumuje syrový,vždy 3 a více stroužků.Dekuji
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: Alergie na česnek?

Název: ekzém?

- od: Veronika     datum: 2006-07-29
Prosím, máte někdo také takový problém? Anně se teď udělaly na nožičkách pupínky, velikosti asi špendlíkové hlavičky, jsou žlutavé barvy, lesklé a takové tvrdé. Nevím, zda je to "příslušenství" ekzému, nebo něco jiného.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : ekzém?

Název: Re: ekzém?

- od: Denisa     datum: 2006-07-31
Asi tě nepotěším,vypadá to jako moluska,jsou to malé inf.tvrdé puchýřky,měl to Lukášek,na kožním mu to vyškrábli,ale pak jsem to dělala sama nehtem,chce to rychle zabrat,důstane dˇolík,nenech to rozšířit po těle..
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ekzém?

Název: Re: Re: ekzém?

- od: Dita     datum: 2006-08-03
Pokud je to moluska - je to nejspíše z bazénu, ve kterém jste se koupali v posledních dnech. - jen pro info
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: ekzém?

Název: Re: Re: Re: ekzém?

- od: Veronika     datum: 2006-08-03
Do veřejného bazénu bych s Annou vůbec nešla, ale manželovi rodiče mají bazén a tchýně v něm Anně máčela nožky, nevím jestli je možné , aby to dostala tam. Jinak jsem se dočetla, že inkubační doba je 3 týdny až několik měsíců. Děti, které mají ekzém, jsou na tato virová onemocnění zvlášť náchylné. Zatím mažu genciánou, aby se to nešířilo. Chtěla bych vyzkoušet homeopatii, je prý v tomto případě docela účinná.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém?

Název: Re: ekzém?

- od: Andy     datum: 2006-07-31
taky jsem chtěla napsat, že je to asi moluska, ale my to měli spíš na zadečku a stehnech. Chce to zaprášit pudrem Sulfothion a namazat Calciem...oni postupně vylezou sami. K doktorce jsme šli jen jednou na bolestivé vyškrabávání a stejně se to rozšířilo!!!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: ekzém?

Název: Re: Re: ekzém?

- od: Veronika     datum: 2006-07-31
Děkuji za odpovědi. Dnes jsem byla u lékaře a skutečeně jsou to moluska. Máme jít na očkování proti neštovicím a lékař mi říkal, že by to mohlo pomoci i s těmi molusky. Dávat na to prý zatím nemám nic, doufám, že to nějak zvládneme.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: ekzém?

Název: Re: Re: Re: ekzém?

- od: katka     datum: 2008-09-29
Dobrý den, syn měl také molusky, a byli jsme na vyškrabávání. Ale objevili se znova. Pak dostal neštovice a molusky se ztratily. Paní dětská doktorka říkala, že jeden vir "sežral" druhý. Radím proto neočkovat a nechat proběhnout normálně neštovice. Nám se moluska nevrátila a samozřejmě posílit imunitu. Super je Imunoglukan - sirup pro děti. :-)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Re: ekzém?

Název: spamy

- od: bea     datum: 2006-07-26
Petře, prosím Tě, nešly by ty spamy vymazat, než nás úplně zahltí. Až po dovolené, samozřejmě. dík
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : spamy

Název: Re: spamy

- od: Petr     datum: 2006-07-31
Omlouvám se všem, někteří roboti jsou chytřejší než já :-( , pokusím se to vyřešit, aby nás to již neobtěžovalo. :-)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: spamy

Název: RE: spamy

- od: Petr     datum: 2006-08-01
Ještě jednou se omlouvám všem za spamy, nyní snad bude vše v pořádku a spam roboti nám snad již dají pokoj :-)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : RE: spamy

Název: Vaření bez mléka a vajec

- od: Marcela     datum: 2006-07-24
Zdravím všechny na těchto stránkách. Mám 11 měsíční dítko s ekzémem a alergií na KM a vejce. Tyto stránky mi moc pomohly před půl rokem, kdy jsme zjistili alergii a začali držet dietu- kojím takže ji držíme s malým oba, a tak bych chtěla napsat pár poznatků, třeba se někomu budou hodit. Taky se mi zdálo ze začátku hrozné vařit bez mléka a vajec, vždyť jsou ve všem, ale skoro po půl roce jsem celkem v pohodě a nic mi nechybí. Vařím skoro vše a vejce a mléko prostě vynechám a hodně věcí mě překvapilo, že to není skoro poznat. Naposledy jsem zkusila palačinky,vejce jsem nahradila trochou solamylu a mléko ovesným, namazala marmeládou, nechtělo se mi dělat najednou i klasické, tak je dostal k večeři i manžel a nic nepoznal. Moje mamka dělá z kynutého těsta houskové knedlíky, ovocné knedlíky, pizzu a je to opravdu normální a to mléko nahradí vodou a vejce prostě nedá. Ze začátku vařila taky dvojmo, ale teď, když ví, že přijedu vaří jen ty moje a jedí to všichni a nikomu to nepřijde jiný. Dnes jsem v Penny objevila čajové sušenky bez mléka a vajec, celkem dobré a tak dnes dostal kousek i malý, byl doteď jen na kukuřičných a rýžových křupkách, protože zatím nesměl lepek. Za měsíc jedem na alergo a tak máme lepek nasadit měsíc před testy. Každý kolem mi říká jak je ta dieta hrozná, ale mě to už nepřijde, není to tak hrozný, jsou mnohem horší věci, než potravinová alergie. Jednou přestanu kojit a malej z toho snad taky vyroste. Mějte se všichni moc hezky a pište, ráda si pročítám Vaše příspěvky.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Vaření bez mléka a vajec

Název: mléko na opalování

- od: Veronika     datum: 2006-07-20
Jaké používáte mléko na opalování? Používám teď Nivea 50+, ale zdá se mi, že na pusince to Anně nevyhovuje. Minulý rok jsem používala Daylong 25. (zn. Daylong má také faktor 50+ a měla by být pro velmi citlivou pleť) Anna má velmi světlou pleť, takže jí mažu, když musíme jít ven. Jinak na sluníčko pokud možno vůbec nechodíme.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : mléko na opalování

Název: Re: mléko na opalování

- od: Dita     datum: 2006-07-25
Avéne - mléko - bílá barva ke koupi jen např. Lékárna Černý most, Tesco Letňany.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: mléko na opalování

Název: Mucosolvan

- od: Dita     datum: 2006-07-19
Ahoj všichni - všechny, můžete se mi ozvat kdo má stejný problém jako já?. Na jaře měla V. kašel - dostala Mucosolvan a od hlavy k patě "olezla" ekzémem. Můžete mi případně poradit - jaké máte jiné alternativy k Mucosolvanu? Máme vyzkoušen i Solmucol - nebylo to tak tragické ale přesto reakce na něho byla též. Děkuji předem. P.S. Bromexin jsem také zkoušela - ale on je s alkoholem a malá ho tím pádem nemohla pozřít ani na cukru.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Mucosolvan

Název: Re: Mucosolvan

- od: Lenka     datum: 2006-07-20
Dáváš dohromady různé typy sirupů. Jsou proti kašli - antitusikum - např. Bromexin, sinecod, tusin apod. a dále expectotrans - ředí hleny a podporují jeho odstranění z těla, tzn, že částečně podporují kašel, proto se nesmí dávat na noc- např. Mocosolvan, ambrobene apod. Já mám vyzkoušený homeopatický sirup na kašel a dále je výborný mateřídouškový sirup, ale ty zabírají pouze hned zpočátku nachlazení, jsou víceméně na přírodní bázi. Pokud máš reakci, tak pátrej ve složení léku, která složka by mohla být tím spouštěčem, případně zkus vyměnit tablety za sirupy či naopak. (tablety obsahují jiná pojiva než sirupy). Na to, bohužel, musíš přijít sama, to od lékaře nečekej. Musíš tedy přesně vědět co chceš s kašlem udělat utlumit, nebo se zbavit hlenu a podle toho zvolit typ. Alternativa k Mocosolvanu je Ambrobene. Ale jak je výše uvedeno, nedávat na noc nejpozději tak v 16.hod.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Mucosolvan

Název: Re: Re: Mucosolvan

- od: DitA     datum: 2006-07-25
Lenko, díky. Na tu složku - proč se malá osypala jsem zatím nepřišla, asi je to tím sirupem - ale v tabletách se nevyrábí - ono je toho poměrně málo co je i v tabletové formě. Ale ještě jednou moc díky.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Mucosolvan

Název: Coverflex

- od: Hana&2 synové-ekzematici     datum: 2006-07-14
Bohužel neporadím jak se zbavit úplně ekzému,ale po několika letech jsem objevila takové návleky Coverflex,které používáme v akutním stavu ekzému(když se v noci v záchvatu synové škrábou)jsou to takové hadicovité bavlněné návleky,které musíte mít dva,jeden namočený a druhý suchý a syny to zachvíli přestane svědit a ráno to mají o 70% lepší.Je to docela drahé,ale pojišťovna hradí skoro 100%,ale doktoři to nechtějí předepisovat.Na kožním mě doktorka říkala,že v žádném případě mi to nenapíše,že by to snad za mě musela doplácet nebo co,ale naštěstí dětská doktorka mi to napsala.Určitě to doporučuji a přeji mnoho klidných nocí.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Coverflex

Název: Re: Coverflex

- od: bea     datum: 2006-07-26
můžu potvrdit výše uvedené. Mě naučili používat coverflexy na kožním v dětské nemocnici v Černopolní v Brně. Nejlepší je podmazat pod coverflex mast polyzan, ta vytahuje zánět, navléct coverflexy viz výše a fakt to funguje velice dobře. Z coverflexu lze ušít i třeba tričko, je-li ekzém na trupu. Na krk jsem dávala polyzan na gázu a převazovala kapesníkem. Vím,že se říká, že kůže má dýchat, ale mě se tyto obvazy v akutní fázi ekzému fakt osvedčily.Existují různé velikosti obvazů, používám různé na nohy a na ruce. Cena je cca 360 Kč za 10metrů, to stačí při denním používání na 1/2 roku. lze to prát. Pojišťuvna hradí 300kč.doporučuju, je to úleva pri dítě
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Coverflex

 

  Počet všech příspěvků : 4840

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava