Diskusní fórum o problematice alergie

Další vyhledávání v diskuzia b c č d e f g h ch i j k l m n o p r ř s š t u v x y z ž
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Počet vybraných příspěvků: 4838

Přidat nové téma do diskuse
(využitím této volby přidáte nové téma do diskuse, pokud chcete odpovědět na vloženým příspěvek využijte odkaz odpovědět pod konkrétním příspěvkem)Název: Re: Diskuse ke článku Michalka - těžký atopický ekzém, erytrodermie

- od: silvik.matyldy     datum: 2011-11-06
Ráda poradím jeden typ. Náš syn měl těžký atopický ekzem. Vyléčily jsme ho pomocí akupresury. Do tří měsíců od začátku léčky byl bez ekzému. Už je to 8 let a stále je čistý.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Diskuse ke článku Michalka - těžký atopický ekzém, erytrodermie

Název: Re: Diskuse ke článku Michalka - těžký atopický ekzém, erytrodermie

- od: monika     datum: 2012-07-20
Dobrý den,kupte si knížku od Antonie Mačingové(najezte se do štíhlosti)je to na odkyselení organismu.Sama mám exem od malička i alergii a trápilo mě to hodně dokud jsem se nedozvěděla o této knize.Exém se mi rozšířil i na obličej a byla jsem z tohopůl roku špatná,žádný z doktorů mi nic nového neřekl,jen sem utrácela peníze za mastičky,krémy a léky.Držím tuto dietu týden a ustoupilo mě svědění i bez léků a ztratil se mi i exém v obličeji a ustupuje na rukou.Jsem štastná a nadšená jak je to jednoduché a zároveň naštvaná na doktory ,že o tom neví.Z překyseleného organismu vzniká i rakovina.Rychleji kupte a začněte malé podle toho vařit.Není to nic nákladného první týden je většinou o zelenině a postupně se přidávají různé potraviny,musí vypít nejméně 2 litry s čím jsem měla i já problémy,ale teď v klidu vypiji i 4l.Držím palce a přeji brzké uzdravení a nový život bez exému.Monika.trsova@gmail.com
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Diskuse ke článku Michalka - těžký atopický ekzém, erytrodermie

Název: potravinova alergie ve vyssim veku

- od: michalka     datum: 2008-06-08
Dobrý den, muj pritel ma uz nejakou dobu stridave prujmy - posledni dobou uz toho moc nepomaha nez prisna dieta. Vysledoval, ze se mu pritizi treba po mleku a testovinach - napadla me potravinova alergie, ale zda se mi divne, ze by se na ni neprislo uz v detstvi...Muze vzniknout v pozdejsim veku nebo se proste nerozezna? díky
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : potravinova alergie ve vyssim veku

Název: Re: potravinova alergie ve vyssim veku

- od: bea     datum: 2008-06-08
Na potraviny se můžeš naalergizovat kdykoli, v kterémkoli věku. Je to tak, že existují genetické předpoklady a setkáš se se spouštěčem - tj. nějaká zátěž, silná infekce, u žen těhotenství, stres, atd..Teď jsem někde četla, že herečce janě krausové zjistili celiakii a nesnášenlivost laktózy teď, je jí určitě kolem 50. pátrala bych tímto směrem, na gastroenterologii ve větší nemocnici.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: potravinova alergie ve vyssim veku

Název: Podvýživa

- od: Jana     datum: 2008-06-07
Prosím,potřebovala bych radu,jsem celý život hubená a podle příznaků si myslím,že bych mohla trpět celiakií-přesně ty problémy já mám,ale četla jsem,že doktor není moc ochotný udělat krevní test.Tak co radíte?Je mi 35 mám 2 děti a štít.žlázu mám v pořádku.Když jsem si u lékaře stěžovala na celoživ. občasné průjmy po mléč. výr a naopak pak zas zácpy a plynatost napsal mi jedno balení vlákniny za 300Kč ,ale co když je to právě toto.V dětství jsem špatně rostla a trpěla nechutenstvím-v ozdravovně jsem nenabrala ani deko.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Podvýživa

Název: Re: Podvýživa

- od: Denisa     datum: 2008-06-07
Jani..Co ti poradit..To bě je jasnéže něco není v pořádu a doktor top nehodlá řešit..Mě se to jeví jednoznačně.Vyměň doktora a nech se pořádně vyšetřit!To vyšetření doktora nic nestojí,jde jen o ochotu a vstřícnost.A na to máš právo.Hodně štěstí.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Podvýživa

Název: Re: Re: Podvýživa

- od: Petr     datum: 2008-06-07
Určitě souhlasím s Denisou. Je někdy až neuvěřitelné, jaký přístup mají někteří lékaři k problémům pacientů. Určitě se snažte, aby jste se dostala k odborníkům, což znamená gastroenterologie nebo případně alergologie. Jinak máte možnost vynechat z jídelníčku ty potraviny, které obsahují lepek (v případě Celiakie) nebo mléko a mléčné výrobky (Alergie na bílkovinu kravského mléka nebo intolerance laktózy). Pokud vynecháte něco z jídelníčku, tak pro efekt nelze hovořit o dnech ale spíše o týdnech až měsících. P.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: Podvýživa

Název: Re: Podvýživa

- od: bea     datum: 2008-06-08
určitě se objednejte na gastro a alergo v nějaké velké, fakultni nemocnici. Na okrese moc nevyřídíte, tam budou stejně neochotní, jak váš dr. Nedoporučuji vynechávat lepek, protože tím zkreslíte výsledky testování. Pokud byste měla celiakii a sama si naordinovala bzl dietu, tak vám vymizí protilátky proti lepku z krve a výsledek bude falešně negativní. Dietu nasaďte až po testování. Jinak ty příznaky opravdu vypadají na celiakii s nesnášenlivostí laktózy. na nic nečekejte a sežeňte se pořádného doktora
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Podvýživa

Název: alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

- od: Markéta a Toník     datum: 2008-06-06
Zdravím všechny, mám dvou letého chlapečka a má alergii na bílovinu kravského mléka a vejce. Ještě jsem mu do nedávna podávala mléko z láhve a je na to zvyký, prosím o radu, co mu mám podávat místo mléka a jakých potravin se mám vyvarovat? Škodí mu i pečivo? Neprojevuje se mu atopickým exémem,ale od půl roka, co jsem ho přestala kojit je šíleně zahleněný a nemůžeme se zbavit zelených "nudlí". Díky za odpovědi. Jsem úplně bezradná!
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

Název: Re: alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

- od: Denisa     datum: 2008-06-07
Toto musí vyřešit doktor..Jsou mléka naštěpená a pak "nemléka" jako třeba neocate,který s mlékem nemá nic společného a přesto je výživný.Je na předpis.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

Název: Re: alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

- od: Lenka     datum: 2008-06-13
Záleží na jsou bílkovinu máte alergii. Měl by poradit dokror, ale vím, že to většinou nedělají. Takže obecně - čti podrobně etikety - kde je zmínka o nějakém derivátu mléka - tak nebrat - např. mléčný pudr, kasein, syrovátka, podmáslí apod. obecně k pečivu - číst složení - sladké pečivo žádné, z chlebou pouze obyč. šumavu. do některých chlebů se přidávásyrovárka nebo podmáslí, tak pokud je možnost koupit balený chleba, kde je napsáno složení.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: alergie na bílkovinu krav. mléka a vejce

Název: dieta bílkovinná bezezbytková

- od: Romana     datum: 2008-05-28
Zdravím, může mi, prosím, někdo pomoci s jídelníčkem??? Absolutně nemám představu cop babičce vařit....
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : dieta bílkovinná bezezbytková

Název: Re: dieta bílkovinná bezezbytková

- od: Denisa     datum: 2008-05-30
Bezezbytková dieta: Velmi přísně je třeba bezezbytkovou dietu dodržovat v období akutních potíží souvisejících s onemocněním, v klidovém období nemoci nemusí být dieta tak přísná, ale je třeba její zásady zachovávat pořád. Hlavním znakem diety je konzumace takových potravin, které po zpracování trávicím ústrojím zanechávají minimum nestavitelných zbytků, čímž se sníží mechanické dráždění střeva a jeho následné reakce. Z jídelníčku by měly být vyřazeny luštěniny a většina ovoce a zeleniny. V případě jejich konzumace, musí být zbavena slupek a zrníček, nejlépe předvařená v kašovité konzistenci. Bílkovinná:maso,vejce,mléko a pod..
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: dieta bílkovinná bezezbytková

Název: Re: Re: dieta bílkovinná bezezbytková

- od: Romana     datum: 2008-06-03
Moc děkuji za odpověď.....:o) Pokoušela jsem se najít nějaký jídelníček na webu,...ale zatím bez úspěchu..:o((
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: dieta bílkovinná bezezbytková

Název: Re: Re: dieta bílkovinná bezezbytková

- od: Lenka     datum: 2008-06-13
souhlasím s uvedeným - u této diety se upřednostnují bílkoviny, zejména maso. Je třeba si dát pozzor i u brambor, snášenlivost je indoviduální. Více info najde na stránkách věnovaných crohnově chorobě a ulcerosní kolitidě (crohn.cz)
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Re: dieta bílkovinná bezezbytková

Název: bezlepková dieta a sója ?

- od: terka     datum: 2008-05-27
dobrá den,potřebovala bych vědět jestli je při bezlepkové dietě vhodná sója.mám intoleranci laktózy tak nevím jestli mám používat sójové bezlaktózové mléko.prosím poraďte,nějak jsem to tu nenašla.budu vděčná za jakoukoliv radu dík moc¨
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : bezlepková dieta a sója ?

Název: Re: bezlepková dieta a sója ?

- od: Denisa     datum: 2008-05-30
Soja je přirozeně bezlepková..Sojová mléka bez laktozy můžete..
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: bezlepková dieta a sója ?

Název: Neocate, Alfare - vzorek

- od: Blanka     datum: 2008-05-26
Moc prosím maminky z Prahy, jestli by nějaká nebyla tak hodná a neprodala mi za rozumnou cenu vzorek Neocate nebo Alfare. Stačila by nám asi polévková lžíce. Potřebujeme to na testování EAV a nechce se mi naslepo kupovat celé balení, když to dceři třeba nebude vyhovovat. Nutrilon Pepti a Low Laktosa už nám otestovali a pro nás to není vhodné.Za týden budeme opět na netu a můžeme si pro to kamkoliv po Praze dojet.
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Neocate, Alfare - vzorek

Název: Re: Neocate, Alfare - vzorek

- od: Janam113     datum: 2008-06-11
Paní Blanko.Ráda vám dám i větší množství, ale jsem z Čáslavi,tak nevím jestli by vám to pomohlo.Kdyžtak naPIŠTE NA email. Janam
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Re: Neocate, Alfare - vzorek

Název: Príspevky pri alergií na kravské mlieko

- od: Helenka     datum: 2008-05-23
Dobrý den chcela by som sa opýtať máte nárok na nejaké príspevky ked má dieťa alergiu na kravskú bielkovinu? Sťahujeme sa do Čiech a vo Vaších zákonoch sa veru nevyznám. Dakujem veľmi pekne, Helka a Tobik
odpovědět

Všechny příspěvky k tématu : Príspevky pri alergií na kravské mlieko

 

  Počet všech příspěvků : 4838

..zpět na předchozí stranu diskuze   další strana diskuze potravinová alergie..FORPSI - webhosting, serverhosting, domény
         potravinová alergie server o potravinové alergii a intoleranci                   potravinová alergie
Kontakt  Partneři serveru   Práce, zaměstnání, brigády          Tisk   

Hledám práci.cz
široká nabídka zaměstnání
Volná místa, práce, zaměstnání a brigáda pro Vás


obchod/nákup/marketing
Zaměstnání obchod, prodej, marketing, nákup

IT/telekomunikace
Volná místa telekomunikace, informační technologie

administrativa
Zaměstnání v oboru administrativa (asistent, asistentka, recepční atd.

personalistika
Personalistika a řízení lidských zdrojů - volná místa

finance
Finanční, účetní a ekonomické pozice

management
Management, nabídka práce

provoz/výroba
Výroba, kvalita, provoz práce zaměstnání

logistika/doprava
Nabídka práce logistika, doprava